Poznaliśmy kosmicznie wysoką cenę za nowe Audi A6

Poznaliśmy kosmicznie wysoką cenę za nowe Audi A6

Poznaliśmy kosmicznie wysoką cenę za nowe Audi A6

Podaj dalej

Audi opublikowało cennik nowego A6 obowiązujący na polskim rynku. Bazowa wersja z wysokoprężną jednostką napędową o mocy 210 kW (286 KM) kosztuje 296 600 złotych, natomiast z silnikiem benzynowym o mocy 250 kW (340 KM), 303 900 złotych.

Na początek polscy klienci otrzymają dwie wersje silnikowe do wyboru. Sześciocylindrową, benzynową o mocy 250 kW (340 KM) z automatyczną skrzynią biegów S tronic i systemem mild-hybrid oraz wysokoprężną o mocy 210 kW (286 KM) z ośmiostopniową automatyczną skrzynią tiptronic i również z systemem mild-hybrid. Obie wersje mają bogate wyposażenie, w którym znaleźć można m.in. diodowe reflektory przednie i światła tylne, dwustrefową, automatyczną klimatyzację, rozbudowany system poduszek powietrznych, czy napęd na cztery koła quattro.

Dostępne będą również wersje sport, charakteryzujące się bardziej sportowym wyposażeniem, np. sportowymi fotelami, trójramienną sportową skórzaną kierownicą, czy możliwością dokupienia pakietu sportowego S line.

Nowe Audi A6 na polskim rynku pojawi się już wkrótce, a salony dealerskie rozpoczną zbieranie zamówień na nowy model już pod koniec maja. Ciekawe ilu nabywców w Polsce znajdzie ten nowy nietani samochód.

Tagi: Audi, Audi A6, premiera 2018, ceny,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News