Powrót Subaru? Kary za przegląd po terminie. Ulepszone Mapy Google. Latający samochód

Powrót Subaru? Kary za przegląd po terminie. Ulepszone Mapy Google. Latający samochód

Powrót Subaru? Kary za przegląd po terminie. Ulepszone Mapy Google. Latający samochód

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

Aston Martin Valkyrie nabrał kolejnych kształtów

Aston Martin ujawnił najnowszy projekt modelu Valkyrie, hypercara inspirowanego Formułą 1, który ma ujrzeć światło dzienne w 2019 r. Producent przedstawił również nową fotografię wnętrza, w którym kierowca będzie znajdować się w pozycji półleżącej jak w bolidzie F1 (czytaj więcej).

Subaru powróci wraz z premierą nowego hatchbacka?

Japoński portal Spyder7 dotarł do informacji, że Subaru intensywnie pracuje nad hatchbackiem dla europejskiego segmentu B, który ma być bazą do stworzenia wyczynowego samochodu WRC w 2020 r (czytaj więcej).

Będą kary za wykonanie przeglądu technicznego po terminie

Rada Ministrów poparła propozycje zmian dotyczących obowiązkowych badań technicznych pojazdów. Dla osób wykonujących przegląd po terminie będą kary. Zmieniają się też wymogi dla pojazdów zabytkowych (czytaj więcej).

Mapy Google będą ostrzegać przed kontrolami drogówki

Aplikacja Google Maps systematycznie jest rozwijana na potrzeby kierowców. Wkrótce poza natężeniem ruchu będą udostępniane patrole kontrolujące prędkość. Obecnie z usługi korzystają tylko wybrańcy (czytaj więcej).

Premiera nowej Mazdy 3

Mazda Motor Corporation ogłosiła dziś, że nowa Mazda 3 będzie miała swoją światową premierę podczas Los Angeles Auto Show, wystawy otwartej dla publiczności od 30 listopada do 9 grudnia br (czytaj więcej).

Latający samochód

Toyota opatentowała nowy projekt latającego samochodu-drona, którego koła mogą pełnić funkcję śmigieł. Pojazd ma mieć napęd elektryczny zasilany bateriami lub ogniwami paliwowymi (czytaj więcej).

Porsche ubiera się u Hugo Bossa

Porsche podpisało wieloletnią umowę o współpracy ze znaną marką modową i jako oficjalny partner Hugo Boss będzie ubierać członków zespołu Porsche Motorsport na całym świecie – zarówno na torze wyścigowym, jak i podczas prac serwisowych (czytaj więcej).

FCA Poland najbardziej polską firmą zagraniczną

Historia marki Fiat w Polsce jest długa i dla wielu polskich rodzin znacząca. Nieprzypadkowo firma Fiat Chrysler Automobiles Poland, została uznana w specjalnym plebiscycie czytelników Gazety Polskiej za najbardziej „polską” firmę zagraniczną (czytaj więcej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News