Powrót na Słowację

Powrót na Słowację

Podaj dalej

Lider klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polski wystartuje w ten weekend za kierownicą Forda Fiesty WRC w kolejnej rundzie słowackiego czempionatu – Rajdzie Lubenik.

_NIK9062 [900x600 na strone]

Zwycięzca jednej z trzech rozegranych dotychczas rund RSMP wystartuje w dobrze znanym sobie Rajdzie Lubenik na Słowacji. – Wracam za kierownicę „wurca” – komentuje Grzyb. W tych mistrzostwach rajdy są stosunkowo krótkie, dlatego też autem klasy WRC nie pokonuję tylu kilometrów ile R-5tką. Cieszę się jednak z tej możliwości i mam nadzieję na zaciętą walkę – powiedział.

Grzegorz powiedział również, że niepowodzenia z Rajdu Kaszub zostawił już za sobą i skupia się tylko na tym, co jeszcze czeka o w tegorocznym kalendarzu. Niestety, popełniliśmy kilka błędów i nie udało się wygrać – przyznał. Takie są rajdy.

Zapytany o to, czy widzi siebie w roli faworyta do mistrzowkiego tytułu, Grzyb odpowiedział: Mieliśmy do tej pory trzy rajdy i mamy trzech różnych zwycięzców. Teraz bardzo ciężko będzie cokolwiek przewidzieć. Możemy jednak cieszyć się z tego, że rywalizacja stoi na najwyższym poziomie i wygląda na to, że walka o mistrza rozegra się aż do końca sezonu. Naszym celem jest oczywiście wygrywanie rajdów, jednak zobaczymy co czas pokaże.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News