Powrót CPN'ów. Nowy Nissan GT-R50 by Italdesign. Nowe limuzyny dla rządu. Problemy kierowców ciężarówek

Powrót CPN'ów. Nowy Nissan GT-R50 by Italdesign. Nowe limuzyny dla rządu. Problemy kierowców ciężarówek

motobesty

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

Wrócą szyldy z logo CPN

PKN Orlen dostrzega potencjał biznesowy i marketingowy w tym projekcie. Polski Koncern Naftowy uważa, że tęsknimy za dawnymi logotypami, które widniały na większości stacji w kraju. Wkrótce będziemy mogli znowu zatankować pod szyldem CPN lub Petrochemii Płock (czytaj więcej).

Nowy Nissan GT-R50 by Italdesign

Fani japońskich samochodów będą zachwyceni. Nissan ogłosił, że powstanie 50 egzemplarzy najbardziej ekskluzywnej wersji modelu GT-R i rozpoczął przyjmowanie zamówień (czytaj więcej).

Kolejny odcinek drogi ekspresowej S7 koło Kielc gotowy

Już przejezdny jest nowy fragment ekspresowej S7. Niewielki, bo zaledwie 7-kilometrowy między Chęcinami a Jędrzejowem. Cały odcinek ma liczyć 17 km, do wybudowania zostały już tylko 4 (czytaj więcej).

Lexus UX z body kitem od TRD

Inżynierowie japońskiego oddziału Toyota Racing Development mają ostatnio pełne ręce roboty. Po opracowaniu pakietów tuningowych dla Lexusów ES i RC, zabrali się za najnowszego crossovera UX w wersji F Sport (czytaj więcej).

Jak testowane są silniki Skody?

Marka Skoda Auto skupia się nie tylko na produkcji samochodów, ale także wytwarza i rozwija ich najważniejsze komponenty. Przedstawiamy jak wygląda praca w Centrum Silników Skody (czytaj więcej).

Podatnicy zapłacą ponad milion złotych za dwa nowe samochody dla rządu

Służba Ochrony Państwa (SOP), czyli były BOR, zamówiła dwie nowe limuzyny, które będą kosztować podatników bagatela 1 milion 200 tysięcy złotych (czytaj więcej).

Policja bierze się za nieodśnieżone naczepy ciężarówek

W związku z opadami śniegu oraz w trosce o poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie podjęli działania polegające na wzmożonych kontrolach samochodów ciężarowych pod kątem należytego przygotowania ich do jazdy, a w szczególności stanu odśnieżenia naczep (czytaj więcej).

Nowe Audi A1 Sportback już dostępne na polskim rynku

W sieci salonów sprzedaży Audi na terenie całego kraju można już składać zamówienia na nowe Audi A1 Sportback. Ceny nowego modelu rozpoczynają się od 91 000 złotych (czytaj więcej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News