Poszedł kupić nowe Audi, a za wizytę w salonie zapłacił 40 tysięcy złotych kary

Poszedł kupić nowe Audi, a za wizytę w salonie zapłacił 40 tysięcy złotych kary

Podaj dalej

Mówi się, że na dziecko do 18 roku życia rodzice wydają około 250 tysięcy złotych. Jedna z rodzin będzie musiała do tej kwoty doliczyć dodatkowe 40 tysięcy złotych, gdyż właśnie tyle kosztowała ją wizyta w salonie samochodowym Audi. Wszystko przez 3-letnie dziecko, posiadające niezwykle artystyczną duszę.

Jak donosi serwis 7News w jednym z salonów Audi w Chinach pojawiła się rodzina będąca zainteresowana zakupem samochodu. Gdy mąż i żona zaczęli oglądać dostępne pojazdy, wówczas ich 3-letnia córka z kamieniem w ręku zaczęła tworzyć obrazki na samochodach, niszcząc karoserie.

Z pasa do skrętu w prawo pojechał prosto. ”Nagle” wyrósł mu parking

Zanim wszyscy się zorientowali, że dochodzi do dewastacji samochodów dziecko uszkodziło w tym czasie dziesięć aut. Dealer zażądał od rodziców dziewczynki aż 200 000 juanów (ok. 105 tys. zł), ale sprawa ostatecznie trafiła do sądu, a ten orzekł, iż małżeństwo musi zapłacić 70 000 juanów (ok. 40 tys. zł).

Nie wiadomo jak bardzo w związku z tą sprawą uszczuplał budżet rodziny i czy koniec końców zdecydowali się na zakup nowego samochodu. Jedno wydaje się w tej historii pewne – od teraz będą znacznie uważniej pilnować swojego dziecka, co na pewno będzie z korzyścią dla wszystkich.

Cysterna pełna krwi wylądowała w rowie. Wszystko przez kierowcę Chevroleta

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News