Porsche Taycan z wbudowaną aplikacją Apple Music

Porsche Taycan z wbudowaną aplikacją Apple Music

S19_3956

Podaj dalej

Porsche łączy siły z Apple Music: producent sportowych samochodów i serwis muzyczny wspólnie stworzyli pierwszą w pełni zintegrowaną strumieniową transmisję muzyki w pojeździe.

Aplikacja zadebiutuje w długo oczekiwanym modelu Taycan – pierwszym całkowicie elektrycznym Porsche, którego premiera odbędzie się już we wrześniu. Z poziomu ekranu dotykowego w kokpicie Porsche Advanced Cockpit abonenci Apple Music będą mogli strumieniowo, bez reklam, odtwarzać utwory spośród ponad 50 milionów piosenek i zyskają dostęp do tysięcy wyselekcjonowanych list odtwarzania oraz globalnej stacji radiowej Beats 1 wraz z 3-letnim bezpłatnym transferem danych w samochodzie. To pierwsza w historii kompleksowa integracja Apple Music w jakimkolwiek pojeździe.

Samochodowe doświadczenie w Porsche Taycan

Ponadto dzięki wyjątkowej współpracy Porsche i Apple Music kierowcy modelu Taycan mają dostęp do następujących funkcji i korzyści:

• Asystent głosowy Porsche: za pomocą spersonalizowanej obsługi głosowej Porsche możesz poprosić o odtwarzanie utworów, albumów, list lub stacji radiowych w Apple Music.
• Odkrywaj w audycji radiowej, słuchaj w Apple Music: stwórz w Apple Music swoją własną stację – na podstawie dowolnego utworu zasłyszanego w radiu.
• Ekskluzywne listy odtwarzania: słuchaj wyselekcjonowanych list odtwarzania od Porsche – tylko w Apple Music.
• Transmisja danych w samochodzie: bezpłatne dane internetowe w samochodzie przez 3 lata plus zewnętrzna antena i pakiet roamingowy.
• Do 6 miesięcy w pakiecie: nowi i obecni właściciele Porsche otrzymują bezpłatny dostęp do aplikacji Apple Music nawet przez 6 miesięcy.

Taycan jest również wyposażony w obsługę Apple CarPlay. Kierowcy mogą z łatwością podłączyć iPhone’a i uzyskać wskazówki dojazdu zoptymalizowane pod kątem natężenia ruchu, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki przez Apple Music – za pomocą ekranu dotykowego lub obsługi głosowej Siri, tak aby skupić swoją uwagę na prowadzeniu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News