Porsche na abonament będzie można zamówić przez aplikację

Porsche na abonament będzie można zamówić przez aplikację

Podaj dalej

Porsche oraz monachijska firma Cluno, uruchamiają właśnie Porsche inFlow – ofertę, która w zamian za miesięczną opłatę pakietową pozwala na wyłączne, elastyczne użytkowanie auta w Niemczech.

Dzięki Porsche inFlow klienci zyskują możliwość jazdy samochodem Porsche w zamian za jasno określoną, miesięczną opłatę pakietową. Opłata pokrywa wszystkie koszty związane z autem, takie jak serwis, zużycie, sezonowa wymiana opon, gwarancja, rejestracja, podatek, kompleksowe ubezpieczenie i przeglądy – z wyjątkiem paliwa. Minimalny okres obowiązywania umowy abonenckiej wynosi 6 miesięcy. Po upływie tego czasu klient może zawiesić usługę lub wymienić pojazd (z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia). Transakcje i przetwarzanie – od chwili rezerwacji i zawarcia umowy aż po zarządzanie pojazdem – odbywają się cyfrowo, za pomocą aplikacji Cluno.

Młoda firma Cluno oferuje możliwość użytkowania pojazdu w ramach abonamentu na terenie całych Niemiec. Klienci mogą przez określony czas jeździć samochodem bez kupowania go. W porównaniu z tradycyjnym zakupem, finansowaniem i leasingiem nie ma tu długoterminowych zobowiązań, a okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące.

Oferta obejmuje młode auta używane, sprawdzone wcześniej przez techników Porsche w ramach programu Porsche Approved. Klienci mają do wyboru samochody ze wszystkich linii modelowych. Miesięczne ceny za pakiet rozpoczynają się od 1299 euro, w zależności od modelu. Przy pierwszej rezerwacji należy dokonać jednorazowej opłaty wstępnej w wysokości 299 euro. Rejestracja i zamówienie auta przez aplikację trwa zaledwie kilka minut. Następnie samochód zostaje dostarczony do żądanego miejsca z pełnym zbiornikiem paliwa.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News