Popularny piłkarz rozbił samochód w sylwestra. Zostawił go i poszedł pieszo do domu spać

Popularny piłkarz rozbił samochód w sylwestra. Zostawił go i poszedł pieszo do domu spać

Podaj dalej

Były reprezentant Włoch i swego czasu bez wątpienia jeden z największych talentów piłkarskich na świecie znów narozrabiał. Mario Balotelli w Nowy Rok wracając z zabawy sylwestrowej wjechał swoim samochodem w ogrodzenie sąsiadów, pozostawiając pojazd na miejscu i nie podejmując żadnych kroków związanych z tą sytuacją.

29-latek po tym jak doprowadził do wypadku, wyszedł z auta i udał się do domu pieszo, porzucając auto. Okolicznych sąsiadów obudził huk, w trakcie uderzenia w ogrodzenie. Po kilku godzinach służby porządkowe same załadowały auto na lawetę. Nie wiadomo, czy było to na wezwanie samego piłkarza, czy wskutek interwencji sąsiadów.

Balotelli wystąpił w tym sezonie w dwunastu spotkaniach Serie A. W barwach Brescii zdobył cztery bramki, lecz jego zespół i tak znajduje się w strefie spadkowej. Były piłkarz m.in. Manchesteru City ma na swoim koncie 36 występów w reprezentacji Włoch, w których strzelił 14 goli. Warto podkreślić, że zawodnik w swojej karierze ma wiele podobnych ”wybryków”.

Swego czasu niemal podpalił swój dom, gdy do metalowego kosza wsadził fajerwerki, odpalił, postawił kosz w toalecie, a po chwili zapaliły się zasłony.

Nieudana przejażdżka pick-upa po lodzie. Wysoka cena za niepotrzebną zabawę

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News