Popularna Kia Stinger. Koniec Alfy Mito. Premiera BMW serii 3. Salon McLarena już otwarty

Popularna Kia Stinger. Koniec Alfy Mito. Premiera BMW serii 3. Salon McLarena już otwarty

Popularna Kia Stinger. Koniec Alfy Mito. Premiera BMW serii 3. Salon McLarena już otwarty

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

SSC Tuatara w wersji produkcyjnej

Wiele projektów supersamochodów nigdy nie doczekało się realizacji. Wiele osób sądziło, że tak samo będzie w przypadku tytułowego SSC Tuatara. Po upływie kilku lat od pierwszej prezentacji koncepcji samochodu doczekaliśmy się jednak wersji produkcyjnej. Zostanie ona zaprezentowana jeszcze w sierpniu tego roku (czytaj więcej).

Kia Stinger trafiła w gusta Polaków

Pierwszy w historii marki Kia sportowy model klasy Gran Turismo cieszy się w naszym kraju olbrzymią popularnością. Jak widać, Polacy coraz bardziej przekonują się do koreańskiej marki i nie boją się wydać niemałych pieniędzy na pierwszy model klasy premium tego producenta (czytaj więcej).

Koniec popularnej Alfy

Model Mito cieszył się w Polsce sporą popularnością. Niestety podzieli on los, który spotkał jakiś czas temu Fiata Punto. Auto ma zniknąć z cenników, a co się z tym wiąże także z taśm produkcyjnych już początkiem przyszłego roku. Wszystko wskazuje na to, że 3-drzwiowe hatchbacki przechodzą do lamusa (czytaj więcej).

Premiera nowego BMW serii 3

Trochę wody w rzekach musiało upłynąć, za nim niemiecki producent zdecydował, aby stworzyć nową „trójkę”. Aktualna odmiana jest w salonach dostępna od 2012 roku. Nowa powinna zostać zaprezentowana w trakcie salonu samochodowego w Paryżu w tym roku (czytaj więcej).

Salon McLarena w Polsce otwarty

Otwarcie pierwszego salonu egzotycznej marki w Polsce stało się faktem. Walka o zdobycie autoryzacji trwała od dłuższego czasu, przez co temat pojawiał się i znikał co kilka tygodni. Ostatecznie punkt sprzedaży McLarena został otwarty w Warszawie i macie możliwość go pozwiedzać przy okazji wizyty w tym mieście (czytaj więcej).

Przełomowy patent Hyundaia

Możliwe, że dzięki wynalazkowi koreańskiego producenta, kłótnie pasażerów o rodzaj muzyki puszczanej w samochodzie zostaną zakończone raz na zawsze. Koreańska marka pracuje bowiem nad systemem, dzięki któremu każdy pasażer będzie mógł słuchać swoich ulubionych wykonawców – i to na głośnikach samochodowych (czytaj więcej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News