Ponad 1000 unikatowych samochodów we Wrocławiu - Raceism 2019 już w lipcu

Ponad 1000 unikatowych samochodów we Wrocławiu - Raceism 2019 już w lipcu

Podaj dalej

Wystawa ponad 1000 najciekawszych i najbardziej unikalnych samochodów z całego świata. Ekscytujące pokazy, koncerty, prelekcje oraz sztuka uliczna. To wszystko czeka na fanów motoryzacji na początku lipca na Stadionie Wrocław w ramach The Event.

Na skalę światową

W dniach 5-7 lipca pod wrocławską areną piłkarską Śląska, odbędzie się ponownie The Event – festiwal motoryzacyjny, który będzie wyjątkową okazją do zobaczenia ponad 1000 wyselekcjonowanych i najciekawszych aut modyfikowanych z Europy, USA, Kanady oraz Japonii.

Będzie to 9. edycja wydarzenia tworzonego przez grupę Raceism.com pod przewodnictwem pomysłodawcy i głównego organizatora – Adriana Kapicy. Impreza jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych festiwali związanych z kulturą stance i przyciąga do Polski miłośników i właścicieli samochodów z całego świata.

Dla odwiedzających to wyjątkowa okazja do poznania osób, które wcielają w życie bezkompromisowe, często zaskakujące i futurystyczne wizje modyfikacji aut na miarę XXI wieku.

Wystawie i konkursowi, w którym wybrane zostanie 16 najlepiej stunningowanych samochodów, towarzyszyły będą pokazy i koncerty. W ramach imprezy spodziewać się można tzw. Pit Party, pokazy FMX, driftu i wyścigówek serii DTM.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News