Pomysłowa aplikacja w samochodach SEAT-a

Pomysłowa aplikacja w samochodach SEAT-a

Pomysłowa aplikacja w samochodach SEAT-a

Podaj dalej

SEAT to pierwsza na świecie marka, która integruje ogólnoświatową aplikację Shazam w oprogramowaniu swoich samochodów. Ta innowacyjna funkcja pozwala rozpoznawać ulubioną muzykę w mgnieniu oka.

Zintegrowanie aplikacji Shazam z każdym pojazdem SEAT-a wyposażonym w system SEAT DriveApp dla AndroidAuto, pozwala klientom w łatwy sposób zidentyfikować ulubione utwory w całkowicie bezpieczny sposób. Zaawansowana technologia podnosi renomę marki i bez wątpienia przyciąga nowych użytkowników. To kolejny krok w kierunku innowacji SEAT-a.

Prezes SEAT-a, Luca de Meo: Dla wszystkich, którzy uwielbiają muzykę, umiejętność rozpoznawania utworów będzie teraz na wyciągnięcie ręki. Integracja z Shazam pozwala nam kontynuować postępy w osiąganiu naszego celu, jakim jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym klientom i zminimalizowanie wypadków drogowych. Integracja Shazam w naszym asortymencie to udoskonalenie cyfrowego ekosystemu i łączności SEAT-a. To rozwiązanie z pewnością podkreśla naszą pozycję lidera w dziedzinie Connectivity.

SEAT dzięki integracji z Shazam, podkreślił swoje zaangażowanie w rozwój mobilności w swoich samochodach. Wcześniej rozpoczął współpracę z Amazonem w celu zintegrowania inteligentnego asystenta głosowego Alexa w pojazdach SEAT-a.

Dzięki aplikacji Shazam, uchwycenie ulubionej muzyki w trakcie jazdy będzie teraz proste i bezpieczne. Wystarczy, że użytkownicy wybiorą na ekranie systemu informacyjno-rozrywkowego odpowiednią ikonę. Dzięki jednemu kliknięciu aplikacja Shazam stanie się dostępna i aktywowana.

Korzystający z aplikacji poznają nazwę utworu, wykonawcę i dodatkowe informacje, takie jak teksty lub polecane utwory. Użytkownicy nie muszą martwić się, jeśli w trakcie podróży utracą połączenie z telefonem komórkowym. Nadal będą mogli odbierać Shazam w trybie offline.

Shazam dostępny będzie we wszystkich nowych pojazdach SEAT-a, które korzystają z SEAT DriveApp dla AndroidAuto. Technologia jest już dostępna w Hiszpanii, Niemczech i Szwajcarii. W Polsce samochody ze zintegrowaną funkcją Shazam będzie można zamówić jeszcze w 2018 roku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News