Polityczna PO-PiS-ówka? Trzaskowski pomógł przypadkowej kobiecie wymienić oponę w BMW

Polityczna PO-PiS-ówka? Trzaskowski pomógł przypadkowej kobiecie wymienić oponę w BMW

Podaj dalej

Kampania prezydencka choć jeszcze się nie rozpoczęła, to jednak tak naprawdę trwa w najlepsze. Termin nowych wyborów wciąż nie został ogłoszony, ale ci którzy będą ubiegać się o fotel prezydenta podróżują po Polsce już spotykają się z obywatelami w całym kraju.

rafal trzaskowski

W trakcie jednego ze swoich wyjazdów kandydat Koalicji Obywatelskiej musiał przerwać swoją podróż, aby pomóc wymienić przebitą oponę w BMW stojącej na poboczu kobiecie. Biała koszula i eleganckie spodnie nie przeszkodziły Rafałowi Trzaskowskiemu w niesieniu pomocy. Kandydat nie zapomniał pochwalić się tym na swoim profilu społecznościowym.

Przypomina się tutaj sytuacja z innym kandydatem na prezydenta – Robertem Biedroniem. W ubiegłym roku na DK 50 doszło do zderzenia volkswagena z ciężarówką. Robert Biedroń miał wówczas jako pierwszy gasić pojazd i ratować kierowcę oraz znajdujące się w pojeździe dziecko. Policja jednak szybko zaprzeczyła tym doniesieniom.

Pomocy udzieliła im młoda kobieta, która wzięła chłopca na ręce oraz udostępniła swoją gaśnicę jego ojcu. Gdy tylko dziecko zaczęło płakać, ojciec zaopiekował się chłopcem – powiedział wóczas nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

W przypadku Rafała Trzaskowskiego sytuacja jest rzecz jasna zupełnie inna, lecz krytykom pozwala myśleć, że to tylko zwykła ustawka i polityczna PO-PiS-ówka. Głęboko jednak wierzymy, że tak nie było. Trzeba jednak przyznać, że w trakcie kampanii politycy upodobali sobie pomoc na drodze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News