Policja prosi o pomoc w odnalezionego skradzionego Forda Focusa RS [wideo]

Policja prosi o pomoc w odnalezionego skradzionego Forda Focusa RS [wideo]

00085JQGBGA2G48U-C122-F4

Podaj dalej

W minioną niedzielę w Adamowie w woj. lubelskim skradziono Forda Focusa RS. Przyłączamy się do akcji poszukiwawczej i apelujemy również do was o pomoc w poszukiwaniach.

Do przestępstwa doszło w minioną niedzielę w Adamowie. Pokrzywdzona wartość auta określiła na kwotę przekraczającą 120 tys. złotych. Ford Focus RS to samochód bardzo charakterystyczny i rzadko spotykany, dlatego szanse na jego odnalezienie z waszą pomocą są spore. Dodatkowo auto miało założone tzw. amerykańskie tablice rejestracyjne. Te oczywiście mogły zostać zmienione.

Z ustaleń policji wynika, że w niedzielę około godziny 16.00 sprawca z Adamowa dojechał do Łukowa, a następnie odjechał w kierunku Siedlec. Przejeżdżające ulicami Łukowa skradzione auto nagrały kamery miejskiego monitoringu.

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które w tym czasie jechały z Łukowa w kierunku Adamowa, jak też z Siedlec do Łukowa i widziały niebieskiego Forda Focusa RS. Dodatkową pomocą dla funkcjonariuszy będą nagrania z wideorejestratorów w samochodach. Osoby, które mają takie nagrania, bądź dysponują wiedzą na temat skradzionego auta, policja prosi o kontakt. Zarówno osobisty, jak i telefoniczny. Numer do z łukowskiej komendy to 25 797 62 41.

Źródło: Interia

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News