Polak szefem Nissana na rynki Europy środkowo-wschodniej

Polak szefem Nissana na rynki Europy środkowo-wschodniej

Polak szefem Nissana na rynki Europy środkowo-wschodniej

Podaj dalej

Tomasz Latała-Golisz został nowym dyrektorem zarządzającym Nissan Sales Central & Eastern Europe. Swoje obowiązki pełni od początku października 2018 roku.

Nowy dyrektor przez zdecydowaną większość swojej ponad 20-letniej kariery w branży motoryzacyjnej związany był z Grupą Renault. Bezpośrednio przed dołączeniem do Nissana zajmował stanowisko ‎dyrektora wykonawczego w Renault Polska, gdzie odpowiadał za działy sprzedaży i obsługi posprzedażnej oraz implementację nad Wisłą strategii biznesowej marek Renault i Dacia. W przeszłości piastował również funkcję dyrektora zarządzającego RCI Bank Poland.

Tomasz Latała-Golisz: Nissan to uznana marka oraz lider w segmencie crossoverów, elektrycznej mobilności oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Z wielką radością dołączam do zespołu regionalnej centrali w Budapeszcie aby wzmacniać pozycję Nissana w regionie CEE.

Nowy dyrektor zarządzający będzie kierował regionalnymi strukturami marki, które od zeszłego roku obejmują pięć krajów: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry i Ukrainę. Wyniki pracy będzie raportował bezpośrednio do Kena Ramireza, starszego wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu Nissana w Europie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News