Został wam ostatni tydzień na skorzystanie z dodatku! Pieniądze możecie wykorzystać na zakupy w wysokości kilkuset złotych!

Został wam ostatni tydzień na skorzystanie z dodatku! Pieniądze możecie wykorzystać na zakupy w wysokości kilkuset złotych!

dodatek praca pieniadze Polaków

Podaj dalej

Polacy mają ostatni tydzień na skorzystanie z atrakcyjnego wsparcia, które można wykorzystać na zakupy w wysokości kilkuset złotych! Jeśli w ostatnim czasie zaczęliście odczuwać wpływ inflacji na ceny produktów to z pewnością jest to dla was dobre rozwiązanie. Warto korzystać z tego typu promocji, aby zaoszczędzić chociaż trochę pieniędzy. Jesteście ciekawi, o co dokładnie chodzi?

Został wam ostatni tydzień na odebranie dodatku!

bon turystyczny dodatek pieniądze kiedy czy będzie
fot. freepik.com – mrshing08

Wszędobylska inflacja doprowadza do wzrostów cen produktów. W takiej sytuacji pokrzywdzonych jest wielu. Na szczęście w ostatnim czasie został wprowadzony pewien dodatek, który może zostać wykorzystany przez was na zakupy w wysokości kilkuset złotych! Jesteście ciekawi, o co takiego chodzi oraz ile możemy otrzymać? Na te wszystkie pytania odpowiemy poniżej. Gotowi? W takim razie zaczynajmy! 

Oczywiście nie w każdym sklepie możemy skorzystać ze specjalnej okazji. Promocja jest dostępna jedynie w sklepach Carrefoura w ramach akcji “100% zwrot kasy”. Choć nie zostało za wiele czasu wciąż można z niej skorzystać. Zastanówmy się więc, co trzeba zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze. 

W pierwszej kolejności musimy posiadać bony, które było można otrzymać przy zakupie produktów oznaczonych specjalną naklejką z napisem “Zwrot kasy”. Były to produkty niespożywcze między innymi mały sprzęt AGD oraz zabawki. Po zakupieniu przedmiotów z naklejką przy kasie otrzymywaliśmy ich równowartość właśnie w trzech bonach. Jeden z nich odpowiadał 30 proc. sumie cen oznaczonych produktów, a pozostałe dwa 35 proc. tej kwoty. Ponadto, aby móc skorzystać z bonów konieczne jest posiadanie aplikacji Mój Carrefour, ponieważ to właśnie na niej są one dostępne. Poszczególny bon maksymalnie może mieć wartość aż 2 000 zł!

Wciąż można zyskać na promocji!

ustawa pienadze wyplata
fot. freepik

Niestety wspomniana akcja zakończyła się wraz z 22 kwietnia i w związku z tym nie są już wydawane nowe bony. Warto tu jednak zaznaczyć, że osoby, które już je otrzymały mają czas, aby je wykorzystać do 13 maja bieżącego roku. Jak więc widzicie czasu nie zostało zbyt wiele. Jedynymi wyjątkami, za które nie zapłacimy bonem, są: karty podarunkowe, produkty marki Karcher oraz paliwo. Promocja obowiązuje w ponad 200 sklepach sieci Carrefour. 

Koniecznie podzielicie się z nami w komentarzach tym, czy skorzystaliście już może z tego ciekawego wsparcia! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News