Ważne zmiany w wyrabianiu prawa jazdy?! Możecie stracić dużo pieniędzy…

Ważne zmiany w wyrabianiu prawa jazdy?! Możecie stracić dużo pieniędzy…

policja mandaty fotoradar kierowcy

Podaj dalej

W dzisiejszym artykule opowiemy wam o działaniach oszustów, którzy na szczęście zostali już złapani przez mundurowych. Wyłudzali od ludzi pieniędzy w zamian za “załatwienie prawa jazdy”. Jesteście ciekawi, w jakich okolicznościach wpadli?

Ważne zmiany w wyrabianiu prawa jazdy?! 

Złodzieje z każdym dniem stają się coraz bardziej przebiegli. Wykorzystują naszą niewiedzę oraz łatwowierność po to, aby uzyskać korzyści pieniężne. W dzisiejszym artykule opowiemy wam o ludziach, którzy bez żadnych skrupułów oszukali swojego znajomego na pokaźną sumę. Jesteście ciekawi, w jakich okolicznościach zostali oni złapani przez mundurowych? W takim razie zaczynajmy! 

W ostatnim czasie w ręce policji wpadło trzech mężczyzn podejrzanych o poważne oszustwa. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili, że od zeszłego roku oszukiwali oni swojego znajomego. Obiecali mu oraz jego bratu dokument prawa jazdy, powołując się na znajomości w różnych instytucjach. W zamian oczekiwali oni oczywiście sporej liczby pieniędzy. 

Od pokrzywdzonego przyjaciela udało im się wyłudzić blisko 130 tysięcy złotych! Wszyscy podejrzani zostali złapani tego samego dnia przez kryminalnych. W przypadku 29 latka z powiatu wysokomazowieckiego oraz 30-letniego mieszkańca powiatu białostockiego zostali oni złapani na gorącym uczynku. W jakich okolicznościach? Otóż przyszli odebrać od swojej ofiary prawie 30 000 zł.  Ostatni ze złodziei został znaleziony jeszcze tego samego dnia u siebie w domu. 

Oszuści trafią za kratki?

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli od policji ponad 30 zarzutów. Za wszystkie popełnione czyny grozi im nawet do 8 lat pozbawienia wolności. My natomiast apelujemy do was, abyście na siebie uważali. Oszustów w naszym kraju nie brakuje i z pewnością wykorzystają każdą możliwą szansę, żeby odebrać wam pieniądze…

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News