Ważne informacje w sprawie bonu turystycznego! Wielu z nas nie otrzyma pieniędzy?!

Ważne informacje w sprawie bonu turystycznego! Wielu z nas nie otrzyma pieniędzy?!

dodatek home office praca zdalna ekwiwalent rekompensata przepisy pieniądze internet prąd zużycie energii

Podaj dalej

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o ważnych informacjach w sprawie bonu turystycznego. Poruszymy istotne kwestie dla wielu Polaków, a także dowiecie się kiedy nowa forma wsparcia ujrzy światło dzienne. Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, to zapraszamy was do zapoznania się z treścią tego tekstu. Gotowi? W takim razie zaczynajmy!

Jak wygląda sytuacja z bonem turystycznym?! 

dodatek pieniadze swiadczenia pieniezne
Pixabay

Na przestrzeni ostatnich tygodni zapewne wielu z was słyszało o powrocie bonu turystycznego. Wszyscy z zapartym tchem śledzą wieści na jego temat, oczekując oficjalnej daty premiery wsparcia. Ostatnio pojawiły się jednak ważne informacje w sprawie wspomnianego świadczenia. Wywołało to niemałe poruszenie i ludzie zaczęli obawiać się, że nie otrzymają żadnych pieniędzy. Zastanówmy się więc czy ich obawy są uzasadnione. 

Na podstawie wiadomości, które do tej pory się pojawiły można z łatwością wywnioskować, że nowa edycja bonu stoi pod wielkim znakiem zapytania. Jak na razie żadna oficjalna decyzja w sprawie jego wprowadzenia nie została jeszcze podjęta. Wiadomo jedynie, że prace nad tym projektem wciąż trwają. Minister sportu i turystyki, Kamil Bortniczuk zdradził, że potencjalna nowa wersja nie będzie przypominała za bardzo formy z poprzednich edycji. 

Wiceminister finansów zabrał głos w sprawie! 

pieniądze dodatek na inwestycje
Pixabay/Alicja

Artur Soboń, wiceminister finansów w trakcie rozmowy z RMF FM powiedział: ,,Nie ma obecnie żadnych ustaleń w tej sprawie. Analizujemy bardzo różne warianty w różnych obszarach, komunikowanie tego przez media nie najlepiej służy naszym interesom”  

Kolejna edycja bonu turystycznego powinna pojawić się w najbliższym czasie? A może uważacie, że tego typu forma wsparcia wcale nie jest nam potrzebna? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach co  o tym wszystkim myślicie. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News