W USA doszło do sytuacji rodem z horroru. 20-latka utknęła w radiowozie pozostawionym na torach [WIDEO]

W USA doszło do sytuacji rodem z horroru. 20-latka utknęła w radiowozie pozostawionym na torach [WIDEO]

W USA doszło do sytuacji rodem z horroru. 20-latka utknęła w radiowozie pozostawionym na torach [WIDEO]

Podaj dalej

Niewiarygodne niedopatrzenie funkcjonariuszy z USA. Młodą kobietę zamknięto w radiowozie pozostawionym na torach. Nie mogła jak uciec, pociąg staranował policyjny pojazd.

Kobieta porzucona na przejeździe kolejowym przeżyła prawdziwe piekło

mandat kamera dron policja tory przejazd kolejowy

16 września w stanie Kolorado policja zatrzymała 20-letnią kobietę, która była podejrzana o uczestniczenie w incydencie drogowym z udziałem broni palnej. W ten piątkowy wieczór trzej mundurowi popełnili kardynalny błąd i swój służbowy pojazd wraz z zatrzymaną zostawili na przejeździe kolejowym. 

Młoda kobieta skuta kajdankami nie była w stanie wydostać się z zamkniętego radiowozu. Nie trzeba było długo czekać na to, aż w końcu nadjedzie pociąg. Ten z ogromną prędkością uderzył w policyjny pojazd. Całe zajście uchwyciła kamera funkcjonariuszy. Służby zdecydowały się ostatecznie na opublikowanie tego drastycznego nagrania. 

Na szczęście jak podaje BBC, biuro śledcze mieszczące się w Kolorado bada ten incydent w celu rozwikłania tej dziwnej sytuacji. Upubliczniono także informacje, mówiące o tym, że poszkodowaną jest Yareni Rios-Gonzales, która aktualnie przebywa w szpitalu, gdzie leczona jest z powodu nabytych obrażeń. 

Obrońca poszkodowanej nie szczędził w słowach. Jak sam powiedział jego klientka doznała złamania ręki, nogi, a także złamania dziewięciu żeber. Oznacza to, że nie obyło się bez operacji. Dodatkowo ofiara straciła w wypadku wiele zębów. Nie obyło się również bez urazów głowy i pleców.

Młoda kobieta próbowała uciec z tej pułapki. Niestety na próbie się skończyło…  

Policja

,,Po wsadzeniu mojej klientki do radiowozu, zauważyła syreny pociągu i jego światła. Desperacko starała się wydostać na zewnątrz, ale nie była w stanie. Przeszła na przednie siedzenia, ale drzwi były zablokowane. Próbowała zwrócić uwagę funkcjonariuszy, krzyczała, ale daremnie. Wtedy nadjechał pociąg” – powiedział brytyjskiej stacji obrońca, cytowany przez polsatnews.pl

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News