Tankujesz w ten sposób?! Za to grozi surowa kara!

Tankujesz w ten sposób?! Za to grozi surowa kara!

dopłaty na paliwo diesel

Podaj dalej

Kierowcy, którzy tankują w ten sposób narażają się policji. Za nierespektowanie pewnych przepisów mogą nawet trafić do więzienia, a przy okazji otrzymać też srogi mandat. W dzisiejszym artykule opowiemy wam czego lepiej nie robić na stacji benzynowej i jakie dokładnie konsekwencje czekają na kierujących w naszym kraju. Zaciekawieni? W takim razie zaczynajmy!

Tankujesz w ten sposób?! Dostaniesz surową karę! 

paliwo tankowanie paliwa mandat kara kanister przechowywanie
fot. freepik.com – pixel-shot.com

Kierowco, w dzisiejszym artykule powiemy ci, w jaki sposób nie powinieneś tankować swojego pojazdu na stacji benzynowej. Jeśli zdecydujesz się jednak na zlekceważenie przepisów to czekać będzie na ciebie sroga kara. O tym przekonał się pewien 29-latek, który postanowił olać wszelkie przepisy, dokonując tym samym skandalicznych czynów.  

Pewnego dnia kierowca hondy postanowił ukraść paliwo na jednej ze stacji paliw, znajdującej się w Odrzywole. Szybko o całym zdarzeniu zostali poinformowani funkcjonariusze, którzy dodatkowo dowiedzieli się jakie numery rejestracyjne ma poszukiwany przez nich samochód. Policjanci bardzo szybko zauważyli poszukiwane auto i włączyli sygnały świetlne, podejmując próbę zatrzymania złodzieja. Ten niestety nie reagował na polecenia służb i w dalszym ciągu jechał dalej, łamiąc przy tym naprawdę wiele przepisów. Oczywiście w trakcie pościgu mężczyzna nie wahał się stwarzać zagrożenie na drodze, które mogło zaszkodzić nie tylko jemu, ale także innym uczestnikom ruchu. Chwilę później w Gielniowie poszukiwany doprowadził do kolizji z oznakowanym radiowozem. Mężczyzna szybko zawrócił, chcąc wykorzystać okazję, jednak nie przewidział tego, że drogę zablokuje mu ciężarówka. 

Mężczyzna szybko został pochwycony

Mundurowi nie zmarnowali tej jakże pięknej okazji i natychmiast złapali podejrzanego. Po sprawdzeniu dokumentów okazało się, że sprawcą całego zdarzenia był 29-letni obywatel Gruzji. W związku z popełnionymi wykroczeniami młody mężczyzna został osadzony w areszcie, gdzie przedstawiono mu wszystkie zarzuty. Wiemy, że 29-latkowi grozi nawet pięć lat więzienia! 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News