Renault zaprasza na webinar Eco-Miasto 2022: „Strefy czystego transportu - wyzwania i rozwiązania”

Renault zaprasza na webinar Eco-Miasto 2022: „Strefy czystego transportu - wyzwania i rozwiązania”

Renault zaprasza na webinar Eco-Miasto 2022: „Strefy czystego transportu – wyzwania i rozwiązania”

Podaj dalej

Renault Polska, który jest partnerem strategicznego programu Eco-Miasto, zaprasza na webinar „Strefy czystego transportu – wyzwania i rozwiązania”. Podczas jego trwania wystąpią przedstawiciele samorządu, biznesu, a także eksperci do spraw infrastruktury dla samochodów elektrycznych. Rozmowy będą się skupiać na tworzeniu w praktyce warunków do rozwijania alternatywnych, przyjaźniejszych środowisku wzorców mobilności w miastach.

Dyskusja rozwiewają wątpliwości wobec zmian dobrych dla środowiska 

,,Świadomość zanieczyszczeń, jakie generują dotychczasowe wzorce mobilności, to podstawa, aby zrobić krok w stronę konkretnych, przyjaznych dla ludzi i środowiska rozwiązań. Jednak takie działania, oprócz tego, że przynoszą realne korzyści, potrafią budzić także pewne obawy. Przykładem mogą być projekty zwężania ulic czy wprowadzanie stref czystego transportu, gdzie urzędnicy stykają się z obawami lokalnych przedsiębiorców o zakłócenia w funkcjonowaniu ich lokalnego biznesu”. O tym będą dyskutować eksperci podczas webinaru „Strefy czystego transportu – wyzwania i rozwiązania”.

Na webinarze stronę samorządową reprezentować będzie przedstawiciel lub przedstawicielka miasta stołecznego Warszawa. Reprezentantem dziedziny infrastruktury został Rafał Czyżewski, prezes Zarządu GreenWay, a przedstawicielem biznesu jest Andrzej Gemra, ekspert ds. elektromobilności Renault Polska. Spotkanie poprowadzi Bartłomiej Kozek z UNEP/GRID-Warszawa.

Ważne informacje o wydarzeniu

Renault logo

15 września o godzinie 10:00 na platformie Zoom rozpocznie się webinar „Strefy czystego transportu – wyzwania i rozwiązania”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja. 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News