PKN Orlen kontynuuje grę z polską siatkówką

PKN Orlen kontynuuje grę z polską siatkówką

PKN Orlen kontynuuje grę z polską siatkówką

Podaj dalej

PKN Orlen przedłuża umowę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Oznacza to, że Reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn mogą liczyć na kolejne cztery lata wsparcia ze strony Koncernu. Orlen dalej będzie towarzyszyć zawodnikom i kibicom podczas najważniejszych wydarzeń siatkarskich w kraju oraz za granicą. 

Orlen dalej wspiera polską siatkówkę

 

Daniel Obajtek zapowiedział tańszy diesel, benzynę i LPG?

„Jesteśmy największym sponsorem polskiego sportu i to się nie zmieni. Wręcz przeciwnie. Skala naszego zaangażowania systematycznie rośnie. Wspieramy już ok. 90 utalentowanych zawodników, ponad 70 klubów sportowych, 10 związków i 2 komitety. Do sponsoringu podchodzimy w sposób przemyślany i długofalowy. Angażujemy się w projekty, które wzmacniają globalną rozpoznawalność marki Orlen. Aktywnie wspieramy także rozwój dyscyplin, które cieszą się popularnością wśród kibiców. Według badania przeprowadzonego przez pracownię ARC Rynek i Opinia, siatkarskie zmagania aktywnie śledzi aż 64% Polaków, co przekłada się bezpośrednio na korzyści nie tylko wizerunkowe, ale też biznesowe. Nie zapominamy przy tym o najmłodszych, przyszłych mistrzach, których również będziemy wspierać w ramach kontynuowanej współpracy” – mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Orlen.

Polacy kochają siatkówkę, a potwierdził to zakończony w zeszłą niedzielę turniej. Na każdym meczu biało-czerwonych hale w Gliwicach oraz Katowicach były pełne po brzegi. Doping polskich kibiców ponownie stał się tematem dyskusji mediów z całego świata.

PKN Orlen pozostanie sponsorem Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn we wszystkich kategoriach wiekowych piłki siatkowej, plażowej i halowej do końca 2026 roku. Już niedługo, bo na przełomie września i października w Mistrzostwach Świata zmierzy się nasza reprezentacja kobiet. Turniej odbędzie się w Polsce i Holandii, a najlepsze zawodniczki będą ze sobą rywalizować podczas 40 spotkań.

Na Reprezentacji Polski się nie kończy 

Nawodne stacje Orlen

Współpraca z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej to nie jedynie ekspozycja logotypu na koszulkach drużyny narodowej na imprezach międzynarodowych. W ostatnich latach Orlen aktywnie angażował się w sponsorowanie reprezentacji młodzieżowych oraz siatkówki plażowej. Ponadto koncern sponsorował również program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, który objął swoim zakresem 7 tys. uczniów z 186 szkół z całego kraju.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News