PILNE: Nowy dodatek dla Polaków. Pospiesz się i zgarnij 2000 zł!

PILNE: Nowy dodatek dla Polaków. Pospiesz się i zgarnij 2000 zł!

dodatkowe pieniądze na paliwa i rachunki

Podaj dalej

Dzisiaj skupimy się na nowym dodatku dla Polaków. Za jego sprawą możecie otrzymać 2000 zł. Zainteresowani?

Problemy finansowe nękają Polaków… 

kara mandat pieniądze przepis przepisy policja pytanie
fot. pixabay

Wielu Polaków zmaga się z problemami finansowymi w wyniku czego nie wszyscy mogą pozwolić sobie na przedmioty codziennego użytku. Jednych nie stać na leki, a drudzy obsesyjnie zaglądają do portfeli z nadzieją, że starczy im pieniędzy do końca miesiąca. Mówimy tu o naprawdę poważnych sytuacjach, które dotykają mieszkańców naszego kraju. Jedna z gmin pragnie to zmienić, w rezultacie ci najbiedniejsi mają otrzymać nowe dofinansowanie! 

Od teraz najuboższe rodziny mieszkające w gminie Michałowo mogą liczyć na nowy dodatek wynoszący 2000 zł. Cały pomysł na świadczenie zrodził się 1 czerwca 2019 roku. Jak podaje eska.pl burmistrz miasta zdecydował się podpisać dokument zezwalający na przyznanie świadczeń dla biednych rodzin. Co ciekawe, pieniądze otrzyma aż 150 rodzin z Michałowa! Czegoś takiego jeszcze nie było – miejmy nadzieję, że inne gminy wezmą przykład z Michałowa. 

Podkreślamy, że wsparcie, o którym mówimy dotyczy najuboższych rodzin! Osoby chętne miały za zadanie wypełnić specjalny wniosek, gdzie zawarte zostały najważniejsze pytania wraz z osobistym uzasadnieniem. Jak podaje eska.pl o wsparcie mogły ubiegać się samotne matki, osoby samotne, a także całe rodziny, które znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej. 

Na oficjalnej stronie gminy możemy przeczytać, że: ,,Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Michałowie przyznaną pomoc w ramach osłonowego programu wspierania mieszkańców gminy można przeznaczyć na leki, czynsz, opał itp.” 

Nie ma tu miejsca na złodziei! 

Na sam koniec warto podkreślić to, że pracownicy z Ośrodka Pomocy Społecznej w Michałowie starannie podchodzą do swojej pracy i weryfikują wszystkie wnioski. W takim wypadku możecie być pewni, że wszystkie pieniądze zostaną przydzielone sprawiedliwie. Dajcie nam koniecznie znać co sądzicie o tego typu inicjatywach w Polsce! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News