PILNE: Ceny sklepowych produktów wzrosną o 90 proc?! Polaków czekają duże zmiany!

PILNE: Ceny sklepowych produktów wzrosną o 90 proc?! Polaków czekają duże zmiany!

PILNE: Ceny sklepowych produktów wzrosną o 90 proc?! Polaków czekają duże zmiany!

Podaj dalej

Wysoka inflacja to tylko wierzchołek góry lodowej. W najbliższym miesiącach ceny produktów na sklepowych półkach wzrosną nawet o 90 proc. Polacy są załamani…

Wzrost cen będzie bezlitosny dla Polaków… 

zasilek ludzie pieniadze
fot. freepik

Choć wysoka nota inflacji panującej w naszym kraju jest już codziennością to i tak budzi spory lęk wśród Polaków. Niestety dzisiaj nie przychodzimy do was z dobrymi nowinami. Istnieje ogromna szansa na to, że większość marek w kraju zwiększy cenę swoich produktów o nawet 90 proc. Liczba ta jest naprawdę przerażająca. Niektórzy obywatele już teraz próbują wiązać koniec z końcem, co więc będzie po wprowadzeniu podwyżek?! 

Jak podaje businessinsider.pl z badania CBM Indicator przeprowadzonego na zlecenie Konfederacji Lewiatan wynika, że podwyżki zostaną zastosowane przez 84 proc. firm. Oczywiście możecie być pewni, że zwiększenie cen produktów nie nastąpi z dnia na dzień. Proces ten będzie przetwarzany w najbliższych miesiącach. Powodem tego działania mają być rosnące ceny energii, które dotykają każdej marki. 

12 proc. firm zadeklarowało się, że w najbliższym czasie nie mają zamiaru podwyższać cen swoich produktów. Co ciekawe, 4 proc. przedsiębiorstw podczas przeprowadzania badania nie mało w tej sprawie żadnego zdania. Jak więc widzicie sytuacja jest naprawdę poważna i z pewnością dotknie każdego Polaka. 

To jeszcze nie koniec… 

podatek pieniadze kierowcy
prezydent.pl

Niestety firmy przewidują także, że w najbliższym czasie coraz więcej finansów będzie trzeba przeznaczyć na podwyżki dla swoich pracowników. Jak już możecie się domyślać będzie miało to ogromny wpływ na ponowny wzrost inflacji. 

Jak widzicie sytuacja jest naprawdę poważna i zapowiada się na to, że ogromny kryzys dotknie większości Polaków w naszym kraju. Koniecznie dajcie nam znać co o tym wszystkim myślicie. Damy radę przezwyciężyć kolejny kryzys?!  

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News