Od 4 czerwca zakaz jazdy samochodem?! Kierowcy zaczynają popadać w panikę!

Od 4 czerwca zakaz jazdy samochodem?! Kierowcy zaczynają popadać w panikę!

mandat szyby lód śnieg brud płyn do spryskiwaczy

Podaj dalej

Zakaz jazdy samochodem zbliża się do nas wielkimi krokami? Na to pytanie odpowiemy wam w dzisiejszym artykule opowiadając przy okazji dlaczego wśród kierowców zaczęła pojawiać się taka obawa. Jeśli jesteście ciekawi, z czym dokładnie przyjdzie nam się zmierzyć, to zapraszamy was do zapoznania się z treścią tego tekstu.

Od 4 czerwca zakaz jazdy samochodem?!

zakaz znak samochod elektryczny
Pixabay

W ostatnim czasie wśród kierowców zaczęła powstawać obawa w kwestii tego, że od 4 czerwca zostanie wprowadzony zakaz jazdy samochodem. Według tego w najbliższym czasie Polacy powinni nastawić się na nowe przepisy, który nieprzestrzeganie może zakończyć się dla nas tragicznie. W dzisiejszym artykule zastanowimy się jak jednak jest w rzeczywistości. Zobaczycie więc na własne oczy czy powinniśmy mieć się czego obawiać. O co dokładnie chodzi? 

Wspomniana przez nas data nie jest oczywiście przypadkowa. W najbliższą niedzielę, która przypada właśnie 4 czerwca zostanie zorganizowany marsz. Jak zapowiada wiele polityków opozycji na miejscu mają zjawić się prawdziwe tłumy ludzi, a co za tym idzie kierowcy mogą spotkać się ze sporymi problemami np. w postaci korków lub zablokowanych ulic. Na tym jednak etapie trzeba podkreślić, że żaden zakaz jazdy nie zostanie wprowadzony, ba nawet nie pojawiły się żadne rozmowy na ten temat. Planowo całe wydarzenie ma rozpocząć się o godzinie 12, a zakończyć się gdzieś koło godziny 14. 

Trasa marszu będzie obejmować plac Na Rozdrożu, okolice Kancelarii Premiera, Aleje Ujazdowskie, plac Trzech Krzyży, Nowy świat, Krakowskie Przedmieście i plac Zamkowy. Oznacza to, że kierowcy przede wszystkim powinni uważać na korki przy zazwyczaj zatłoczonych, turystycznych ulicach Warszawy.

Partie opozycyjne obecne na marszu?

Na marszu pojawi się wiele osobistości takich jak Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, czy przedstawiciele wszystkich partii opozycyjnych. Nie dotyczy to jednak Konfederacji, która nie potwierdziła swojego udziału w wydarzeniu. 

Ponadto warto przypomnieć, że w niedzielę będą wciąż panować wysokie temperatury i prognozy zapowiadają dużo słońca. Dlatego też idąc na marsz, warto zaopatrzyć się w wodę oraz nakrycie głowy. Może być to kapelusz, chusta, albo i czapka z daszkiem, które pomogą w uniknięciu udaru słonecznego. Na pewno przydatne również będzie posiadanie przy sobie dowodu osobistego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News