Od 28 marca Polacy mogą ubiegać się o dodatek! Macie tylko miesiąc, żeby zgłosić się po 6000 zł!

Od 28 marca Polacy mogą ubiegać się o dodatek! Macie tylko miesiąc, żeby zgłosić się po 6000 zł!

pieszy piesi mandat mandaty zakazy zakaz kara grzywna policja

Podaj dalej

Od 28 marca prawie wszyscy Polacy mogą ubiegać się o nowe dofinansowanie, które wynosi nawet 6000 zł na osobę! W dzisiejszym artykule opowiemy wam jakie warunki trzeba w pierwszej kolejności spełnić. Warto zaznajomić się z treścią tego tekstu, gdyż czasu na otrzymanie dodatku nie zostało za wiele. Dodatkowo jak wynika z udostępnionych informacji o dostaniu świadczenia decyduje kolejność zgłoszeń…

Od 28 marca Polacy ubiegają się o dodatek!

oszczędności oszczędność inwestycje oszczędzanie pieniądze rower hulajnoga elektryczne paliwo
Pixabay

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o świadczeniu, z którego może skorzystać naprawdę wielu z was. Dodatek wynosi nawet 6000 zł na osobę i Polacy masowo zgłaszają się po niego już od dwóch dni. Zaraz opowiemy wam do kiedy macie czas na złożenie potrzebnych dokumentów. Zaciekawieni? W takim razie zaczynajmy! 

Mowa tu o trzeciej edycji programu małej retencji w Poznaniu, która ma na celu pozwolić zatrzymać wodę deszczową w obiegu. Nabór zgłoszeń tak jak widzieliście w tytule rozpoczął się już 28 marca, a czasu na wysłanie wniosków nie zostało wcale dużo. Mianowicie już 27 kwietnia 2023 roku minie termin składania zgłoszeń. W ramach wspomnianego programu będziecie mogli uzyskać dofinansowanie na sprzęt, który wyniesie nawet 80 proc. jego wartości. Co więcej, warto tutaj podkreślić, że pieniądze przeznaczone są jedynie na zakup nowych materiałów lub modernizację istniejących systemów deszczowych. O tym poinformowała Dominika Nowak-Marciniak z Urzędu Miasta Poznania w rozmowie z Eska.pl. 

Gdzie złożyć wniosek? 

Szczegółowe informacje czekają na nas na stronie internetowej przeznaczonej dla małej retencji. Wnioski możemy zanieść osobiście do Kancelarii urzędu, a dla tych, którzy nie chcą wychodzić ze swoich domów zawsze istnieje możliwość wypełnienia wniosku za sprawą ePUAP. Na potrzeby Polaków przeznaczono 900 000 zł, z czego 6000 trafi dla osób fizycznych oraz osób prawnych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News