Nowe dofinansowanie dla kierowców! Po wypełnieniu wniosku prawie 30 000 zł trafi na twoje konto

Nowe dofinansowanie dla kierowców! Po wypełnieniu wniosku prawie 30 000 zł trafi na twoje konto

radio w samochodzie samochód kara mandat poczta polska abonament rtv kontrola

Podaj dalej

Kierowco, w ostatnim czasie narzekasz na brak świadczeń? Może kupiłeś ostatnio samochód i chciałbyś otrzymać za niego zwrot w wysokości prawie 30 000 zł?! Okazuje się, że jest to możliwe! Wystarczy, że wypełnisz jeden wniosek i spełnisz kilka prostych wymagań! Jeśli spełnisz wszystkie warunki, to na twoje konto bankowe trafią ogromne pieniądze! W tym artykule wyjaśnimy ci jak je otrzymać.

Nowe dofinansowanie dla kierowców?! O co chodzi? 

W tym artykule opowiemy wam o fantastycznej wiadomości dla polskich kierowców! Otóż w ostatnim czasie ruszyło nowe świadczenie dla obywateli, dzięki któremu możecie zyskać prawie 30 000 zł! Wystarczy jedynie spełnić kilka prostych warunków, a następnie złożyć wniosek. Tylko tyle dzieli was od otrzymania pokaźnej liczby pieniędzy. O co dokładnie chodzi i w jakim celu kierowcy będą mogli wykorzystać fundusze? Już spieszymy z wyjaśnieniami! 

Oczywiście mowa tu o dofinansowaniu, które przeznaczone jest na auta elektryczne. W przypadku, kiedy mamy swoim asortymencie Kartę Dużej Rodziny otrzymamy kwotę w wysokości aż 27 000 zł! Dokładnie na tyle samo możemy liczyć, jeśli posiadamy deklarację rocznego przebiegu 15 000 km.

Inaczej jest niestety, gdy nie mamy takiej deklaracji, w takiej sytuacji dofinansowanie wyniesie 18 750 zł! Co prawda, dalej mówimy tu o dużej liczbie pieniędzy, jednak ten jeden czynnik jest w stanie mocno uszczuplić świadczenie. 

Każdy może ubiegać się o pieniądze?! 

policja mandat dron prędkość przejście dla pieszych skrzyżowanie
Pixabay

Każdy z nas przy zakupie nowego samochodu bezemisyjnego możemy liczyć na wsparcie od rządu. Haczyk polega na tym, że auto nie może kosztować więcej niż 225 000 zł. Co ciekawe, jak na razie żadne zmiany w kwestii limitu ceny pojazdy zeroemisyjnego nie zostały wprowadzone, mimo że w ostatnim czasie odbyło się w tej kwestii ważne spotkanie. Zgodnie z aktualnymi informacjami 30 września 2025 roku stanowi ostateczny termin składania takiego wniosku.

Przed złożeniem wniosku powinniśmy jednak wiedzieć, że pieniędzy nie otrzymamy przed kupnem naszego bezemisyjnego auta. Na dofinansowanie z programu “Mój elektryk” możemy liczyć dopiero po tym, jak ubezpieczymy już zakupiony i zarejestrowany przez nas samochód! Przy zakupie nie będziemy musieli się martwić natomiast tym, w jaki sposób za niego płacimy. Otrzymamy wsparcie zarówno, jeśli skorzystamy z gotówki, kredytu bankowego, leasingu lub nawet wynajmu długoterminowego!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News