Mazda z niespodziewanym ruchem

Mazda z niespodziewanym ruchem

Mazda z niespodziewanym ruchem

Podaj dalej

Od 1 września wszystkie nowe pojazdy Mazdy wydane w oficjalnej sieci dealerskiej zostały objęte 6-letnią gwarancją do limitu przebiegu 150 000 km. Rozszerzona gwarancja obowiązuje w całej Europie oraz dotyczy wszystkich podzespołów pojazdu objętych do tej pory 3-letnią gwarancją do 100 000 km.

Marka decyduje się na wydłużenie okresu gwarancyjnego

Mazda logo

„Wydłużenie okresu gwarancyjnego do 6 lat lub 150 000 km znacząco zwiększa konkurencyjność rynkową Mazdy w porównaniu do innych marek. To jeden z najdłuższych okresów ochrony oferowany na polskim rynku i jestem przekonany, że rozszerzona gwarancja będzie miała korzystny wpływ na komfort korzystania z naszych samochodów oraz przyczyni się do zwiększenia ich wartości przy odsprzedaży”. – powiedział Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland.   

Dla starszych” klientów również przygotowano pewne rozwiązanie

Dodatkowo klienci, którzy odebrali swoje pojazdy przed 1 września mogą w punktach dealerskich marki odpłatnie wydłużyć okres gwarancji o dodatkowe 36 miesięcy. Wszystko za sprawą gwarancji ubezpieczeniowej, która została przygotowana przez Mazdę wspólnie z firmą Car Garantie. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News