Głupi czy niespełna rozumu?! Przyszedł na przesłuchanie, mając w kieszeni narkotyki…

Głupi czy niespełna rozumu?! Przyszedł na przesłuchanie, mając w kieszeni narkotyki…

Głupi czy niespełna rozumu?! Przyszedł na przesłuchanie, mając w kieszeni narkotyki…

Podaj dalej

Wyobraźcie sobie, że zostajecie wezwani na komisariat w celu złożenia wyjaśnień. Przyjeżdżacie na miejsce swoim samochodem, w którym zostawiacie narkotyki. Już na tym etapie można się spodziewać, że tego typu sytuacja nie obejdzie się bez echa. W przypadku mężczyzny, o którym jest ten artykuł nie było inaczej. Podczas przesłuchania zachowywał się podejrzanie, co wzbudziło podejrzliwość mundurowych. Koniec końców pojazd 25-latka został przeszukany, a w nim znaleziono “schowane” narkotyki. Jesteście ciekawi co stało się z “pomysłowym” obywatelem? Zobaczcie sami!

Ta historia nie mogła zakończyć się dobrze… 

W tym artykule opowiemy wam o mężczyźnie, który przyjeżdżając na przesłuchanie postanowił zabrać ze sobą narkotyki. Jak możecie się domyślić szybko został przyłapany przez mundurowych na gorącym uczynku. Jesteście jednak ciekawi, od czego to się wszystko zaczęło? 

Wszystko zaczęło się dokładnie 4 dni temu wieczorem, kiedy to 25-letni mieszkaniec Leszna przyjechał na komisariat jako sprawca wykroczenia. Podczas przesłuchania mężczyzna zachowywał się niezwykle podejrzanie. Ciągle był nerwowy i nie był w stanie spokojnie rozmawiać z funkcjonariuszami. To właśnie to zachowanie skupiło na sobie wzrok policjantów. Po zakończeniu czynności mundurowi zaprowadzili 25-latka do jego pojazdu, gdzie czekało na niego dwóch pasażerów. Historia mogła się już na tym zakończyć, jednak tak się ostatecznie nie stało… 

W miejscu samochodowego radioodtwarzacza leżała lufka, co zmusiło policjantów do przeszukania całego pojazdu. Z dokładniejszych oględzin wyszło, że w lufcie była marihuana. Ponadto policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą w pudełku po papierosach, lecz na tym nie koniec niemiłych niespodzianek. 32-letni pasażer przeszukiwanego pojazdu, a zarazem mieszkaniec Leszna, stał się agresywny. Znieważył jednego z policjantów, mówił wulgarnie i groził mu pozbawieniem życia.

Widząc to funkcjonariusze wzięli sprawę w swoje ręce. Nie było innego wyjścia jak zatrzymać całą trójkę i zabrać do policyjnego aresztu. W trakcie przeszukania 25-latka znaleziono przy nim narkotyki. Nielegalne substancje odurzające były ukryte w jego portfelu w kieszeni kurtki, która miał na sobie podczas przesłuchania w sprawie wykroczenia. 

Tej kary nie da się zapomnieć! 

14 stycznia wszyscy zatrzymani zostali przesłuchani przez policję. Na nieszczęście 32- letniego mężczyzny grożą mu dwa lata pozbawienia wolności. Wszystko przez to, że znieważał umundurowanego funkcjonariusza oraz kierował w jego stronę groźby karalne. Nie lepiej będzie mieć 25-latek, który za posiadanie narkotyków może otrzymać karę nawet do trzech lat pozbawienia wolności. Trzeci mężczyzna w przeciwieństwie do swoich kolegów nie usłyszał żadnych zarzutów. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News