Do 13 maja możecie skorzystać z nowego dodatku! Pieniądze można wykorzystać na zakupy w wysokości kilkuset złotych!

Do 13 maja możecie skorzystać z nowego dodatku! Pieniądze można wykorzystać na zakupy w wysokości kilkuset złotych!

pieniądze dodatek rodzice dziecko

Podaj dalej

Do 13 maja Polacy mogą skorzystać z nowego “sklepowego” dodatku, który zwróci wam nawet kilkaset złotych na kolejne zakupy. Jesteście ciekawi jak go otrzymać? Na te oraz inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule!

Darmowe pieniądze dla Polaków! 

DODATEK PIENIADZE
Pixabay

W dzisiejszym artykule opowiemy wam o nowym dodatku, z którego może skorzystać naprawdę wielu Polaków. Po spełnieniu prostych wymogów otrzymacie nawet kilkaset złotych na zakupy w sklepie! Jesteście ciekawi, w jaki sposób je otrzymać? W takim razie zaczynajmy! 

Jeśli myśleliście o tym, że wsparcie dotyczy wszystkich sklepów to niestety byliście w błędzie. Atrakcyjna promocja wyszła z inicjatywy Carrefoura, który nazwał całą akcję “100% zwrot kasy”. Jak z niej skorzystać? Otóż okazuje się, że to naprawdę proste. Wystarczy, że zakupimy artykuły niespożywcze, które zostały oznaczone specjalnymi naklejkami z napisem “Zwrot kasy”. Jak podaje Fakt pod takie produkty podchodzą np. zabawki oraz małe AGD. Co ciekawe, listy produktów mogą różnić się w zależności od sklepu, w którym robimy zakupy. 

Po zakupieniu produktów oznaczonych specjalna nakleją, otrzymujemy trzy bony, których łączna wartość odpowiada ich cenie. Jeden z nich 30 proc. wydanej przez nas kwoty, a pozostałe dwa wynoszą 35 proc. Do odebrania bonów konieczne jest jednak posiadanie aplikacji Mój Carrefour, bo właśnie w niej będą one dostępne. Ponadto poszczególny bon może mieć wartość maksymalnie 2 000 zł. 

Ostatnia szansa na darmowe zakupy?

dodatek pieniądze emerytura
fot. freepik

Akcja “100% zwrot kasy” zgodnie z planem za kończyć się 22 kwietnia lub do wyczerpania produktów ze specjalnym oznaczeniem. Oznacza to, że jeśli coś zobaczycie to ostatnia szansa! Co ciekawe, z bonów będziemy mogli skorzystać aż do 13 maja 2023 roku, więc w tym przypadku mamy jeszcze dużo czasu. Jedynymi wyjątkami, za które nie zapłacimy bonem, są: karty podarunkowe, produkty marki Karcher oraz paliwo. Co ciekawe, do naszej dyspozycji dostępnych jest ponad 200 sklepów sieci Carrefour, w których obowiązuje promocja.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News