Czyste auto za złotówkę - Urodzinowy prezent od Volvo

Czyste auto za złotówkę - Urodzinowy prezent od Volvo

Myjnia bezdotykowa

Podaj dalej

Dla wszystkich właścicieli osobowych samochodów Volvo, niezależnie od rocznika, marka przygotowała niezwykłą ofertę. Świętując swoje urodziny każdy jubilat może umyć swój samochód za jedynie złotówkę, a to wszystko w łatwy i przyjemny sposób.

Czyste auto w urodziny. Jak skorzystać ze specjalnej oferty?

Jako prezent dla swoich klientów Volvo Car Poland przygotowało specjalną ofertę. W dniu urodzin umycie auta będzie kosztować każdego jubilata jedynie złotówkę. Pojazd musi spełniać tylko jeden warunek, czyli należeć do grupy osobowych aut Volvo. 

Pierwszym krokiem do skorzystania z oferty jest umówienie się z dowolnym autoryzowanym dealerem marki, a następnie okazanie dokumentu tożsamości. Jak data urodzin zostanie potwierdzona, zostanie już tylko wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę w celu marketingu bezpośredniego.

Wiele okazji dla klientów autoryzowanej sieci serwisowej Volvo

Wciąż działa akcja, która daje właścicielom 4 letnich aut oraz starszych 10% rabatu na części i 20% na robociznę. Co ciekawe, dla samochodów ponad 8 letnich rabat zwiększa się do 30% na części i aż 50% na robociznę. Klienci otrzymują dożywotnią gwarancję na wymienione części, a także subskrypcja usługi Volvo Cars App przy przeglądzie jest przedłużana bez opłat.

Dealerzy marki również mają do zaoferowania co nieco. Przeprowadzane są sezonowe kampanie, które mają zachęcać do wymiany rozrządu, klocków hamulcowych lub serwisu klimatyzacji na specjalnych warunkach. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News