Często jeździsz autostradą? Za takie zachowanie zostaniesz surowo ukarany!

Często jeździsz autostradą? Za takie zachowanie zostaniesz surowo ukarany!

Często jeździsz autostradą? Za takie zachowanie zostaniesz surowo ukarany!

Podaj dalej

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o zachowaniu kobiety na autostradzie, które nigdy nie powinno mieć miejsca. Dzięki temu dowiecie się czego na niej nie robić i jak uniknąć surowej kary ze strony policji. Jak się okazuje wystarczy naprawdę niewiele, aby wszystko skończyło się szczęśliwie.

Nie bierzcie przykładu z tej kobiety… 

Przestrzeganie przepisów to jeden z najważniejszych obowiązków kierowców, aby na drodze mogło być bezpiecznie. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę i znajdują się tacy, którzy kompletnie mają gdzieś panujące na drodze przepisy, narażając tym samym innych kierujących na niebezpieczeństwo. W tym artykule wyjaśnimy wam czego nie robić na autostradzie oraz przedstawimy historię Polki, która na własnej skórze przekonała się konsekwencji swoich czynów. O co dokładnie chodzi i czym naraziła się kobieta? Zobaczcie sami! 

Wszystko zaczęło się rano 8 stycznia w Niemczech. Na autostradzie nr 20 zaobserwowano pojazd kobiety, która jechała z zawrotną prędkością, w dodatku pod prąd, narażając przy tym życia innych uczestników ruchu. Jak się tam znalazła? Cóż… okazuje się, że pomyliła nitki jednak, zamiast spróbować zawrócić, kobieta nie widziała niczego złego w kontynuacji jazdy. Zbulwersowani i przerażeni kierowcy bardzo szybko zawiadomili tamtejszych mundurowych, którzy niezwłocznie wysłali w tamto miejsce radiowozy. Gdyby tego było mało kobieta nie reagowała w żaden sposób na sygnały policji! 

Nie było innego wyjścia jak podjąć zdecydowane działania. Fragment autostrady, po którym poruszała się kobieta został zamknięty i rozstawiono na nim kolczatki. Na szczęście zgodnie z oczekiwaniami udało się wreszcie zatrzymać 37-latkę. Co ciekawe, wideoradar w Altentreptow pokazał, że jadąc około 100 km pod prąd jej prędkość momentami sięgała aż 210 km/h! 

Jak to się skończy?

Zaskoczeniem może być to, że podczas tej szalonej jazdy Polka była w pełni trzeźwa i nie była pod wpływem substancji psychotropowych. Od razu jak udało się zatrzymać samochód, ukarano 37-latkę zakazem prowadzenia pojazdów na terenie Niemiec. O wysokości grzywny, ilości punktów karnych oraz o losach jej prawa jazdy zadecyduje już sąd.

Nasza rodaczka raczej nie ma co myśleć o łagodnym wymiarze karym, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Jedyne co ucierpiało to opony auta kobiety. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News