PILNE! Kajetanowicz już bez Barana!

PILNE! Kajetanowicz już bez Barana!

PILNE! Kajetanowicz już bez Barana!

Podaj dalej

Zespół Kajetana Kajetanowicza podzielił się dziś z nami ważną informacją. To oficjalnie koniec współpracy kierowcy z Ustronia ze swoim pilotem – Jarosławem Baranem. Teraz czas na nowe wyzwania, zarówno u jednego, jak i u drugiego.

Wszystkiego dowiedzieliśmy się równo o godzinie 12:00. W informacji zespołu czytamy: – Za nami 9 lat współpracy opartej na olbrzymim zaufaniu. Łączy nas wiele sukcesów, ekscytujących sportowych momentów oraz niezapomnianych wspomnień. Jako duet zdobyliśmy wszystko, o czym marzyliśmy. Może nawet więcej. Wystartowaliśmy w 80 rajdach i wygraliśmy 31 z nich. Ponad pięćdziesiąt ukończyliśmy na podium. Naszym łupem w Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Europy padło 308 odcinków specjalnych. Cztery razy triumfowaliśmy w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski. W ubiegłym roku, jako pierwsi w historii zdobyliśmy po raz trzeci z rzędu tytuły Rajdowych Mistrzów Europy.

Przez lata zgodnie podejmowaliśmy liczne decyzje. Ostatnią z nich jest rozpoczęcie kolejnych, nowych wyzwań, które każdy z nas zrealizuje osobno. Dziękujemy wszystkim: naszym Partnerom, dziennikarzom, Kibicom oraz bliskim i przyjaciołom za wsparcie, życzliwość, dobre słowo i doping. Za wiarę w nasze umiejętności i zachęcanie do ciągłego rozwoju. Mamy nadzieję, że ten miniony czas naszego wspólnego ścigania, pozostanie w Waszej pamięci, jako wyjątkowy w historii polskich i europejskich rajdów.
Kajetan Kajetanowicz, Jarek Baran

W dalszym ciągu nie znamy planów Kajetanowicza na nadchodzący sezon.

Zdjęcia: FIA ERC, Kajto.pl

Tagi: Kajetan Kajetanowicz, Rajdy

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News