Piłkarze FC Barcelony muszą zwrócić Audi swoje samochody

Piłkarze FC Barcelony muszą zwrócić Audi swoje samochody

audi 2

Podaj dalej

Dziesięcioletnia współpraca Audi z FC Barceloną dobiegła końca. Oznacza to, że piłkarze jednego z najlepszych klubów na świecie muszą zwrócić swoje służbowe samochody.

Piłkarze zostali zobowiązani do zwrotu służbowych samochodów, które co roku wymieniali na nowe. Była to wówczas znakomita okazja do tego, aby z dużym rozgłosem poinformować, czym będzie jeździć Lionel Messi, Luis Suarez czy inne gwiazdy katalońskiego klubu. Zawodnicy mają możliwość wykupu auta, ale szczegółów na jakich warunkach nie ujawniono.

Argentyńczyk jeździł ostatnio Audi SQ7, podobnie zresztą jak jego przyjaciel z Urugwaju czy Gerard Pique. Sergio Busquets poruszał się po drogach Audi RS7, a najnowszym Q8 jeździł Arturo Vidal, Sergi Roberto, Ivan Rakitić, Philippe Coutinho i Clément Lenglet. Elektryczne Audi E-tronem było w posiadaniu trenera Ernesto Valverde.

Media z Hiszpanii informują, że Audi ma zatąpić inna marka należąca do koncernu Volkswagena, czyli Cupra. To nowa marka, wydzielona z Seata i choć samochody są na ten moment na pewno mniej popularne, to jednak nie są na pewno pozbawione sportowej iskry. W całym ”zamieszaniu płatnikiem” i tak pozostanie Volkswagen.

Mierzyli prędkość, a zatrzymali aż 24 poszukiwanych przestępców

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News