Piękna blondynka u boku Roberta Kubicy. Plotki głosiły, że to nowa życiowa wybranka kierowcy

Piękna blondynka u boku Roberta Kubicy. Plotki głosiły, że to nowa życiowa wybranka kierowcy

Podaj dalej

Plotkarskie media wręcz eksplodowały na widok zdjęcia Roberta Kubicy z piękną blondynką u boku. Szybko zaczęły się teorie, że Polak ma nową wybrankę. Prawda okazała się jednak bardzo odległa od dziennikarskich spekulacji.

Powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 wywołał ogromne poruszenie wśród mediów i nie tylko. Informacje o jego pierwszym wyścigu po pechowym wypadku ukazywały się na głównych stronach portali kompletnie niezwiązanych z motorsportem. Właśnie dlatego szybko pojawiły się pierwsze plotki związane z życiem osobistym Roberta.

Źródło: Agencja Forum

Tym razem poszło o zdjęcie Kubicy, obok którego podążała piękna blondynka. Biorąc pod uwagę fakt, że tak naprawdę nikt oficjalnie nie wie, czy Robert ma dziewczynę, plotkarze szybko dopisali drugie dno do widocznej fotografii. W rzeczywistości jednak kobieta o jasnych włosach okazała się… tylko osobą z zespołu prasowego grupy Williams.

Bardzo możliwe, że oboje zostali sfotografowani właśnie w momencie drogi na wywiad. Tak czy inaczej, status związku Roberta pozostaje nadal nieznany, a my możemy się cieszyć przede wszystkim z tego, że oglądamy Polaka znów na torach Formuły 1.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News