Pechowe zakończenie

Pechowe zakończenie

Pechowe zakończenie

Podaj dalej

Na 30. kilometrze drugiego odcinka specjalnego zakończyła rajd Hungarian Baja załoga Marcin Łukaszewski/Magdalena Duhanik z offroadSPORT Łukaszewski Rally Team. BMW Łukaszewskiego dachowało i załoga podjęła decyzję o wycofaniu się z rywalizacji.


_DSC8001

Po prologu wiedzieliśmy jakie mamy mieć tempo na odcinkach, więc jechało się fajnie. Niestety na 30 kilometrze mieliśmy przygodę – jechaliśmy prosto, a pojawił się lewy skos i nie udało się już wrócić na drogę, auto stanęło bokiem i zatrzymaliśmy się na dachu. Liczyłem na to, że wróci na koła, ale niestety tak już zostaliśmy – mówi Marcin Łukaszewski. – Wnioski wyciągnięte, znamy tempo czołówki i tego chcemy się trzymać, bo albo tak, albo wcale. Teraz czas na naprawę auta i ruszamy na Baję Poland – kończy Marcin Łukaszewski.

_DSC8065

W piątek załoga Marcin Łukaszewski/Magdalena Duhanik wygrała prolog Hungarian Baja, wyprzedzając m.in. Mikko Hirvonena, czterokrotnego wicemistrza świata w rajdach. Kolejny rajd w kalendarzu teamu offroadSPORT to Baja Poland, która odbędzie się w okolicach Szczecina w ostatni weekend sierpnia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News