Passat szedł przez wioskę jak przeciąg. Wtórowało mu nieoznakowane BMW [wideo]

Passat szedł przez wioskę jak przeciąg. Wtórowało mu nieoznakowane BMW [wideo]

Podaj dalej

Volkswagen Passat jest bohaterem wielu memów. Gdy zobaczyłem to nagranie po raz pierwszy, od razu przyszedł mi na myśl jeden z nich, ponieważ idealnie pasuje do tej sytuacji. Kierowcy z nagrania jednak z pewnością nie jest do śmiechu.

Volkswagen Passat jadący z nadmierną prędkością trafił na grupę Speed 5 lutego około godziny 13:30 w miejscowości Kocury. Dla formalności możemy dodać, że była to droga wojewódzka 901.

Po chwili funkcjonariusze zaczęli mierzyć i rejestrować jego prędkość. Kierowcę faktycznie trochę poniosła fantazja, bowiem poruszał się z prędkością 131 km/h. Niby nie dużo, ale nie na ograniczeniu 50 km/h.

Kierującym okazał się 50-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 81 km/h stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Dodatkowo został ukarany mandatem, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych.

Nic już nie będzie takie samo. Volkswagen Passat może zostać zastąpiony elektrykiem

Według ITD jest rekordzistą ostatniej majówki. Właśnie usłyszał wyrok i teraz pewnie zwalnia nawet przed aparatem fotograficznym

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News