Otwarty Dzień Słomczyn – 4 luty

Otwarty Dzień Słomczyn – 4 luty

Otwarty Dzień Słomczyn – 4 luty

Podaj dalej

Nie czekamy na kolejną łaskawość zimy. Autodrom Słomczyn jest gotowy do jazdy niezależnie od warunków atmosferycznych. Zapraszamy na kolejny Otwarty Dzień Słomczyn już 4 lutego. Czeka na was równa nawierzchnia, ciekawa konfiguracja i dużo jazdy.

Można potrenować umiejętności, testować pojazdy lub po prostu wyszaleć się. Jeździmy od 10:00 do 15:00, w liczbie aut nie większej niż 70. Każdy będzie miał okazję, aby kilkukrotnie wjechać na trasę. Nie ma limitu okrążeń, jeździmy dopóki starczy nam sił.

Otwarty Dzień Słomczyn

Ideą Otwartego Dnia Słomczyn jest doskonalenie techniki jazdy w bezpiecznych warunkach na zamkniętym obiekcie. Udział w Otwartym Dni Słomczyn może wziąć każdy posiadacz sprawnego auta, trzeba mieć tylko kask i rękawiczki. Wjazd na tor będzie w kilka aut w odstępach. Bezpośrednia rywalizacja nie jest dozwolona. Szybszy samochód należy przepuścić. W czasie gdy jedna grupa jeździ na torze, sędziowie formują kolejną grupę aut z przygotowanymi kierowcami (zapięte kaski) i następuje zmiana. Wjazd na tor tylko na wyraźny sygnał sędziego startującego. Zjazd również na sygnał, chyba że ktoś chce skończyć wcześniej to kieruje się na drogę zjazdową.

Otwarty Dzień Słomczyn

Kierowców jak i pasażerów obowiązuje kask, dodatkowo dla kierowcy rękawiczki (mogą być bez homologacji). Auto musi posiadać ważne dokumenty drogowe lub książeczkę sportową. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie “Otwartego Dnia Słomczyn” na witrynie internetowej www.autodromslomczyn.pl
Zapraszamy na Otwarty Dzień na Autodromie Słomczyn.

Otwarty Dzień Słomczyn

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News