Opublikowano dramatyczne nagranie z wypadku na skrzyżowaniu w Złotokłosie

Opublikowano dramatyczne nagranie z wypadku na skrzyżowaniu w Złotokłosie

zlotoklos

Podaj dalej

W Złotokłosie koło Tarczyna doszło do groźnego wypadku, w którym uderzony samochód dachował, przetoczył się przez parking i uderzył w kolejne auto.

Na opublikowanym nagraniu widać moment zderzenia na skrzyżowaniu. Kierujący samochodem marki seat nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w prawidłowo jadącego kierowcę toyoty. Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą, dachował i z impetem przetoczył się przez parking, uderzając w zaparkowane auto.

#UWAGAKu przestrodze. Myślenie i przestrzeganie przepisów drogą do bezpiecznej drogi do domu.Skrzyżowanie Mokra i Społeczna w HU.

Gepostet von Sołectwo Złotokłos am Dienstag, 25. Juni 2019

Kierowca, który nie ustąpił pierwszeństwa okazało się, że był pod wpływem alkoholu — miał 0,5 promila. W całej sytuacji na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Dwójka dzieci i pasażer seata trafili do szpitala na oględziny.

Z kolei mężczyzna zaparkowanego samochodu uskoczył w ostatniej chwili, a pasażer schował się do środka samochodu, co prawdopodobnie uratowało im życie. Dzieci na hulajnogach nie znalazły się w obrębie zdarzenia.

70-letni mężczyzna, którego samochód dachował wyszedł z tego wypadku bez większego uszczerbku na zdrowiu.

Pijany rowerzysta a utrata prawa jazdy

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News