Opel kontra Audi - ostatecznie pojedynek wygrało policyjne BMW

Opel kontra Audi - ostatecznie pojedynek wygrało policyjne BMW

Podaj dalej

Zatrzymaniem prawa jazdy i mandatami karnymi zakończyła się brawurowa jazda dwóch kierujących, którzy na jednej z dwupasmówek w Szczecinie urządzili sobie wyścig. Całą sytuację nagrał wideorejestrator policyjnego BMW.

Do zdarzenia z udziałem „szybkich i wściekłych” doszło w ubiegłą niedzielę na ul. Struga w Szczecinie. Dwóch kierujących samochodami marki Opel i Audi urządzili sobie wyścig po mieście. Ku ich zdziwieniu całą sytuację widzieli i zarejestrowali policjanci drogówki, którzy jechali za nimi w BMW, które niedawno trafiło do służby. Piraci drogowi jechali z prędkością 170 km/h, tym samym przekraczając dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 100 km/h.

Wyścig na „ćwierć mili” zakończył się dla 62- i 39-latka zabraniem prawo jazdy i wręczeniem mandatów od szczecińskiej drogówki. Pierwszy nie będzie mógł prowadzić pojazdów przez trzy miesiące, drugi z kolei nie posiadał przy sobie wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami. Obaj otrzymali mandaty w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych.

Nagranie z policyjnego wideorejestratora >>>

14-latka uciekała BMW przed policją

oprac. JAB
źródło: KMP Szczecin

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News