Opel Crossland X sprzedaje się świetnie!

Opel Crossland X sprzedaje się świetnie!

Opel Crossland X sprzedaje się świetnie!

Podaj dalej

Opel pomimo zmiany właściciela marki nadal świetnie sobie radzi na rynku motoryzacyjnym. Firma ogłosiła właśnie, że sprzedała już 100 000 tys. egzemplarzy modelu Crossland X! Samochód na europejskim rynku dostępny jest od roku.

Crossland to już trzeci członek rodziny crossoverów sygnowanej literą X obok modeli Mokka i Grandland. Samochód można zamówić z fabrycznie zamontowaną instalacją gazową, co czyni go stosunkowo tanim w podróżowaniu. Producent zadbał o gamę silników benzynowych oraz wysokoprężnych o pojemnościach od 1.2 l do 1.6 l. Ich moc waha się od 75 KM do 130 KM. Do wyboru mamy również trzy skrzynie biegów. Pierwsza to sześciobiegowa skrzynia automatyczna oraz dwie manualne z pięcioma lub sześcioma biegami.

Auto posiada także wiele systemów bezpieczeństwa oraz wspomagających kierowcę. Lista obejmuje m.in. system wykrywania zmęczenia kierowcy, ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu czy alarm ostrzegający przed najechaniem na pojazd poprzedzający. W wyposażeniu znajdziemy takie bajery jak światła w technologii LED, czy panoramiczną kamerę cofania.

Ceny Opla Crossland X zaczynają się od 60 950 zł. Dokładnie tyle kosztuje podstawowa wersja Essentia z silnikiem benzynowym 1.2 l i mocą 81 KM.

Tagi: Opel, Crossland X, SUV

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News