Ona prowadziła, on ją w tym czasie bił. Polak zatrzymany w Holandii

Ona prowadziła, on ją w tym czasie bił. Polak zatrzymany w Holandii

women

Podaj dalej

W Holandii, na autostradzie A27 w miejscowości Gorinchem, jeden z kierowców zauważył, że kobieta jadąca około 120km/h jest bita przez swojego pasażera. Mężczyzna od razu powiadomił policję.

Kobieta zaczęła jechać ”zygzakiem”, a w tle było widać wymachujące ręce. To zaniepokoiło jednego z kierowców, który zbliżył się do auta zobaczyć co się dzieje. Gdy podjechał zauważył, że mężczyzna na siedzeniu pasażera trzykrotnie uderza kierującą pojazdem kobietę.

ITD zatrzymało za długi, za szeroki i za ciężki transport

Świadek zdarzenia po zgłoszeniu cały czas był w stałym kontakcie z policją informując, w którym kierunku podąża pojazd. Kobieta zatrzymała się na parkingu w miejscowości Oosterhout. Policja od razu podjęła działania i zatrzymała mężczyznę, którym był 34-letni Polak.

Okazało się, że miał on 2,5 promila alkoholu we krwi. Kobieta którą bił, to jego była 53-letnia partnerka — obecnie się przyjaźnią. Para kierowała się na wspólny weekendowy wyjazd do Holandii. Plan jednak się nie udał, bo mężczyzna został zatrzymany w areszcie i oskarżony o napaść.

Radiowóz Straży Miejskiej w Olsztynie wpadł do rzeki. Funkcjonariusz zapomniał o ręcznym

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News