Ogromna szansa Butvilasa

Ogromna szansa Butvilasa

Podaj dalej

Po udanym występie w Rajdzie Liepaja Subaru Poland Rally Team będzie w sezonie 2015 kontynuować starty w mistrzostwach Europy. Załogę w dalszym ciągu tworzyć będą Litwin Dominik Butvilas, a także rozpoczynający 5 sezon startów w SPRT Kamil Heller.

fot. SPRT
fot. SPRT

Wraz z zespołem gotowi są oni na stawienie czoła nowemu dla nich wyzwaniu jakim jest walka o mistrzostwo w ERC2, zarówno o tytuły indywidualne jak i w kategorii zespołów. SPRT ma w planie 5 startów w pozostałych rundach cyklu, najbliższy z nich w dniach 4-6 czerwca podczas Rajdu Azorów. Starty w Mistrzostwach Europy wraz z Subaru Poland Rally Team to dla mnie ogromna szansa. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by ją właściwie wykorzystać, szczególnie, że nasz kolejny rajd przebiega po szutrze na którym czuję się najbardziej komfortowo. Nie mogę się już doczekać powrotu za kierownicę Subaru Imprezy! – mówi Dominik Butvilas.

Cykl ERC pozwala zaistnieć na arenie międzynarodowej i bardzo cieszę się, że ten, ważny w mojej karierze krok naprzód wykonam wraz z Subaru Poland Rally Team. To będą zupełnie nieznane mi rajdy, więc czeka mnie dużo pracy, a opisanie odcinka specjalnego przebiegającego wokół wulkanu będzie z pewnością ekscytujące. Liczę na gorący doping naszych wiernych kibiców, także na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, gdzie również będę w tym roku startował uzupełnia Kamil Heller.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News