Od nowych supersamochodów, przez kolekcję Golfów, do CBA na torze Poznań

Od nowych supersamochodów, przez kolekcję Golfów, do CBA na torze Poznań

Od nowych supersamochodów, przez kolekcję Golfów, do CBA na torze Poznań

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach. Każdego tygodnia we wtorkowe wieczory będziecie mieli możliwość sprawdzić, czy jesteście z nimi na bieżąco.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

Nowość na rynku, czyli supersamochód MILAN RED

Austriacka firma MILAN Automotive GmbH zaprezentowała swoje najnowsze motoryzacyjne dzieło, jakim jest supersamochód MILAN RED. Auto ma być realną konkurencją dla takich samochodów jak Bugatti Chiron czy Koenigsegg. Co ciekawe w samochodzie zupełnie zrezygnowano z elektronicznych wspomagaczy, a pod maską znajdziemy potężny uturbiony silnik V8 (czytaj więcej).

Legenda powraca: Brabham

Sportowe samochody z niepowtarzalnym charakterem wprost z hrabstwa Hampshire znów wyjadą na ulice. Pierwszym pojazdem marki wracającej na rynek będzie Brabham BT62. Auto, które zostało stworzone z myślą o biciu rekordów na torach, imponuje osiągami i wyglądem. Zespół liczy również, że uda mu się wystartować w wyścigu 24-Le Mans (czytaj więcej).

Pijany kombajnista i dachowanie

Wyczyn, który z pewnością należy do rzadkości to dachowanie kombajnem. Ta sztuka udała się jednak kombajniście jadącemu pod wpływem alkoholu. Ten czynnik wydaje się tutaj kluczowy w powodzeniu wykonania tej akrobacji. Pijany kierowca został zabrany do szpitala (czytaj więcej).

Imponująca kolekcja Golfów

Ludzie mają najróżniejsze pasje. Jedni zbierają pocztówki, inni znaczki, a jeszcze inni samochody. Właśnie takim wyjątkowym zbiorem może pochwalić się mężczyzna imieniem Juza. Przez kilkanaście lat udało mu się zgromadzić najbardziej niepowtarzalne egzemplarze Golfa, o których istnieniu wiele osób nawet nie ma pojęcia (czytaj więcej).

Świat zobaczył przedwcześnie nowe Porsche 911

Producenci zawsze strzegą jak źrenicy oka, wyglądu swoich nowych samochodów przed oficjalną premierą. W tym przypadku Porsche zaliczyło delikatną wtopę, pozostawiając auto, które będzie wprowadzone na rynek w 2019 roku, stojące samotnie bez kamuflażu przy jednej z ulic w Stuttgarcie (czytaj więcej).

Ferrari F50 z niezwykłą historią

Do sprzedaży trafił egzemplarz Ferrari F50, który może pochwalić się niepowtarzalną historią. Ten konkretny pojazd był gwiazdą salonu samochodowego w Genewie w 1995 roku. Za jego kierownicą w przeszłości zasiadało również wielu znakomitych kierowców, których nazwiska znamy z występów w Formule 1 (czytaj więcej).

CBA na torze Poznań

News, który wywołał ogromne poruszenie wśród naszych czytelników. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi oczywiście o pieniądze. Tym razem to powiedzenie dotyczy Toru Poznań i urzędu miasta. Po kontroli przeprowadzonej przez CBA na tym obiekcie do Prokuratury Regionalnej w Poznaniu trafiło odpowiednie zawiadomienie (czytaj więcej).

Jaguar E-Type po modyfikacjach

Jeśli jeszcze nie widzieliście zdjęć i opisu tego cuda to musicie je koniecznie zobaczyć. Brytyjska firma postanowiła odświeżyć ten samochód w taki sposób, żeby stał się bardziej nowoczesny, ale jednocześnie, aby zachować jego klasyczny charakter. Ta sztuka im się udała doskonale i samochód wygląda teraz jeszcze bardziej niesamowicie (czytaj więcej).

Salon McLarena w Polsce

Doczekaliśmy się na mapie Polski miejsca, w którym będzie okazja pooglądać i oczywiście zamówić piękne supersamochody McLarena. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że ten segment pojazdów cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością dlatego ta informacja pewnie ucieszy pewną grupę klientów i fanów oglądania takich samochodów (czytaj więcej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News