O włos od tragedii. Starsza pani wykonała na drodze manewr, który mógł ją zabić [WIDEO]

O włos od tragedii. Starsza pani wykonała na drodze manewr, który mógł ją zabić [WIDEO]

Podaj dalej

Ciężko znaleźć słowa, aby opisać co na drodze ekspresowej chciała wykonać ta pani. Może kolejny raz powinniśmy poruszyć temat obowiązkowych badań dla seniorów? Taka sytuacja nie zdarzyła się pierwszy raz.

Do sytuacji doszło na drodze ekspresowej S17. Kierowca jechał sobie spokojnie, aż nagle zauważył w oddali samochód stojący w poprzek drogi i wykonujący jakieś manewry. Momentalnie w stronę czerwonego pojazdu poleciała salwa klaksonów.

Okazało się, że pani w czerwonym Fiacie Punto chciała zawrócić i jechać pod prąd drogi ekspresowej. Kierowca stanowczo wytłumaczył jej, że ma natychmiast zawrócić, bo inaczej ktoś w nią uderzy, a to może zakończyć się tragedią. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby kobieta rzeczywiście ruszyła w drogę tak, jak zamierzała.

Kierowca stanął na drodze i przypilnował, aby kobieta zrobiła to, co należy. W komentarzach pod filmem został za to pochwalony. Internauci ocenili jego postawę jako wzorową, zapobiegł potencjalnej tragedii, w której zginąć mogło co najmniej kilka osób.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News