Nowy Yanosik już dostępny dla kierowców

Nowy Yanosik już dostępny dla kierowców

Nowy Yanosik już dostępny dla kierowców

Podaj dalej

Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym android mogą już pobierać nową wersję programu o nazwie YetiWay. Nowa wersja posiada kilka istotnych zmian. Jest ona godna uwagi dla osób ceniących brak reklam i prostotę. Posiada niestety również kilka wad.

Yanosik jest najpopularniejszą aplikacją w Polsce służącą do ostrzegania kierowców przed zagrożeniami. Każdego miesiąca korzysta z niej średnio 1,5 mln kierowców. Ta olbrzymia grupa ludzi co 3 sekundy zgłasza różne zdarzenia mające miejsca na drodze. Są to między innymi kontrole radarowe, nieoznakowane radiowozy, inspekcja, fotoradary oraz różne inne zagrożenia jak np. wypadek czy plama oleju.

Program jest darmowy dzięki wyświetlanym w nim reklamom. To na szczęście nie ulegnie zmianie. Aplikacja Yanosik była, jest i będzie bezpłatnym rozwiązaniem. Nie zamierzamy tego zmieniać. Kierowcy korzystający z darmowej aplikacji Yanosik mogą zatem spać spokojnie, gdyż opłaty dotyczą jedynie nowego produktu, zapewnia Dawid Nowicki będący członkiem zarządu Yanosika.

Jeśli nie chcemy reklam, możemy pobrać nową wersję programu. Jest ona oczywiście płatna. W ostatnim czasie otrzymywaliśmy sporo sugestii od kierowców, by wprowadzić na rynek wersję płatną, która nie zawierałaby reklam. YetiWay to zatem ukłon w ich stronę i możliwość korzystania z systemu Yanosik w zamian za niewielką opłatę. Tym samym dajemy naszym użytkownikom możliwość wyboru i dopasowujemy ofertę do ich potrzeb.

YetiWay faktycznie nie ma reklam, ale ma inne wady. W porównaniu z wersją bezpłatną ma znacznie ograniczoną funkcjonalność. Aplikacja posiada jedynie komunikator drogowy. Nie znajdziemy w niej nawigacji, analizy stylu jazdy, czy możliwości zdobywania punktów Vitay. Zasięg programu jest taki sam jak w przypadku wersji bezpłatnej, czyli Polska, Czechy, Słowacja i Litwa.

Nową wersję można bezpłatnie testować przez okres dwóch tygodni. Po tym okresie będziemy musieli wykupić abonament, który kosztuje 9,99 zł miesięcznie. Istnieje możliwość przedłużenia darmowego okresu testowego do 3 miesięcy. Warunkiem jest wprowadzenie w nasz profil karty kredytowej.

Tagi: yanosik, yetiway, kierowcy, antyradar

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News