Nowy system multimedialny NissanConnect

Nowy system multimedialny NissanConnect

Nowy system multimedialny NissanConnect

Podaj dalej

Zupełnie nowy system multimedialny NissanConnect o znacznie poszerzonej funkcjonalności jest teraz dostępny w crossoverze Qashqai.

Zupełnie nowy NissanConnect to zaawansowany system multimedialny, który wzmacnia relację między kierowcą a pojazdem. Korzyścią dla klienta jest płynna i intuicyjna integracja smartfona z samochodem, a także możliwość pobierania map i aktualizacji oprogramowania drogą bezprzewodową. Interfejsy Apple CarPlay i Android Auto należą do wyposażenia standardowego wszystkich wersji oprócz podstawowej Visia.

Użytkowników zachęca się do pobrania na smartfony zupełnie nowej aplikacji Door to Door Navigation. Zapewnia ona dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak planowanie trasy na telefonie przed wyjściem z domu lub z pracy. Gotową trasę można przesłać do samochodu, aby zacząć otrzymywać wskazówki od razu po zajęciu miejsca za kierownicą.

W nowym systemie NissanConnect zainstalowano także aplikację TomTom Premium Traffic, która na bieżąco dostarcza bardzo dokładnych danych o ruchu drogowym w celu optymalizacji czasu dojazdu.

Nowy system NissanConnect obsługuje się poprzez siedmiocalowy ekran dotykowy jednostki centralnej, zamontowany pośrodku deski rozdzielczej. Jest on tej samej wielkości, co poprzednio, ale teraz ma mniej klawiszy sprzętowych i reaguje na wielodotyk.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News