Nowy salon Emil Frey Retail Polska w Rzgowie

Nowy salon Emil Frey Retail Polska w Rzgowie

Nowy salon Emil Frey Retail Polska w Rzgowie

Podaj dalej

Nowy salon o powierzchni blisko 300 m2 pozwala na ekspozycję pięciu samochodów osobowych, takich jak elektryczny Nissan LEAF czy świetnie sprzedające się modele Nissana w segmencie crossoverów – Qashqai oraz X-Trail.

Dużym atutem obiektu jest lokalizacja w korzystnym punkcie komunikacyjnym przy ul. Łódzkiej 40 w Rzgowie, tuż przy drodze krajowej nr 1, prowadzącej z południa Polski do Łodzi, w bliskiej odległości od węzłów komunikacyjnych S8 oraz autostrady A1.

W nowych salonach Nissana, takich jak ten w Rzgowie, to klient decyduje o tempie przebiegu swojej wizyty, która ma mu dostarczyć inspiracji i specjalistycznej wiedzy na temat oferty marki w odpowiednich punktach kontaktu z pracownikami salonu. W myśl tej zasady doradcy handlowi i serwisowi nie przyjmują klientów przy biurkach, ale przy wysokich, kameralnych stolikach.

O mocnej pozycji obiektu na motoryzacyjnej mapie aglomeracji łódzkiej świadczy także renoma dealera. Emil Frey Retail Polska jest częścią grupy EMIL FREY założonej w 1924 roku w Szwajcarii, będącego w ścisłej czołówce największych dealerów samochodowych w Europie. Grupa posiada około 600 salonów w Europie i zajmuje pozycję wśród czołówki największych grup dealerskich na kontynencie.

Aktualnie Nissan posiada w Polsce 49 punktów dealerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News