Nowy crossover Lexus UX w przedsprzedaży

Nowy crossover Lexus UX w przedsprzedaży

Nowy crossover Lexus UX w przedsprzedaży

Podaj dalej

Od 1 października Lexus rozpoczyna oficjalną przedsprzedaż crossovera Lexus UX. Ceny modelu w specjalnej ofercie przedsprzedażowej rozpoczynają się od 139 900 zł.

Dla pierwszych klientów przygotowano atrakcyjne oferty na wszystkie wersje wyposażenia oraz pakiety. Przedsprzedaży będą towarzyszyć przedpremierowe pokazy w każdym polskim salonie marki, a oficjalna sprzedaż tego modelu ruszy w marcu 2019 r.

Po zakończeniu przedsprzedaży ceny hybrydowego Lexusa UX 250h będą rozpoczynały się od 162 000 PLN, a za dopłatą będzie można nabyć wersję z inteligentnym napędem na 4 koła E-FOUR, a ceny Lexusa UX 200 z 2-litrowym, 4-cylindrowym silnikiem benzynowym z napędem na przednią oś będą rozpoczynały się od 153 000 PLN.

Lexus UX, pierwszy model marki oparty na nowej globalnej platformie GA-C, będzie dostępny w dwóch wersjach napędowych – hybrydowej UX 250h i napędzanej silnikiem benzynowym UX 200. Lexusa UX 250h wyposażono w lekki i kompaktowy układ hybrydowy najnowszej, 4. generacji, z 2-litrowym silnikiem benzynowym, którego łączna moc wynosi 180 KM i który współpracuje z bezstopniową przekładnią CVT. Hybrydowy crossover jest dostępny w odmianie z napędem na przednią oś, a także w wersji z inteligentnym napędem na 4 koła E-FOUR.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News