Nowa wersja SEAT-a Ibizy i Arona z nagłośnieniem BeatsAudio

Nowa wersja SEAT-a Ibizy i Arona z nagłośnieniem BeatsAudio

Nowa wersja SEAT-a Ibizy i Arona z nagłośnieniem BeatsAudio

Podaj dalej

SEAT i Beats rozpoczęły współpracę w zeszłym roku, oferując nagłośnienie BeatsAudio jako opcję dla różnych modeli: Mii, Ibiza, Leon, Arona i Ateca. Teraz współpraca poszła o krok dalej przy okazji wprowadzenia na rynek dwóch ekskluzywnych wersji modeli: Ibiza Beats i Arona Beats.

SEAT-y Ibiza Beats i Arona Beats zostały po raz pierwszy zaprezentowane publiczności podczas odbywającego się w Barcelonie Primavera Sound, czołowego festiwalu muzycznego, którego strategicznym partnerem jest SEAT. Dzięki partnerstwu z Primavera Sound SEAT zwiększa swe zaangażowanie w muzykę i zacieśnia więzi z rodzinnym miastem.

Świetne wyposażenie

Standardowy pakiet wyposażenia modeli będzie zawierał system Full Link (MirrorLink, Android Auto i CarPlay), tak by można było podłączyć smartfon w samochodzie w najszybszy i najbardziej efektywny sposób. Ponadto Ibiza Beats i Arona Beats będą wyposażone w nowy wirtualny kokpit SEAT-a – interaktywny wyświetlacz, który kierowca może w pełni dostosować do swoich potrzeb za pomocą przycisków na kierownicy lub systemu informacyjno-rozrywkowego.

Modele Ibiza Beats i Arona Beats będą także wyposażone w światła LED do jazdy dziennej i przednie reflektory Full LED, w specjalnie zaprojektowane fotele, maskownicę świateł przeciwmgielnych oraz chromowane listwy profilowe okien. Wewnątrz samochodu kierowcę powitają nowe, podświetlane słupki, zaprojektowane specjalnie do modeli Ibiza Beats i Arona Beats, oraz wyjątkowe, klimatyczne oświetlenie w kolorze pomarańczowym i białym. Logo BeatsAudio pojawi się także na klapie bagażnika.

Inne cechy szczególne SEAT-ów Ibiza Beats i Arona Beats to boczne lusterka w kolorze Eclipse Orange; kolor pomarańczowy będzie obecny także w światłach przeciwmgielnych modelu Ibiza. Szwy skrzyni biegów, kierownicy i hamulca ręcznego również zostaną wykończone w kolorze Eclipse Orange. Wewnętrzne panele drzwi oraz konsola (tylko w modelu Arona) będą w kolorze Ice Metal.

System nagłośnienia BeatsAudio

Wysokiej jakości system nagłośnienia oferuje 12-kanałowy wzmacniacz o mocy 300 W, procesor sygnałów cyfrowych i 7 wysokiej jakości głośników, na które składają się 2 głośniki wysokotonowe w słupkach nadwozia A oraz 2 głośniki niskotonowe w drzwiach przednich, 2 szerokozakresowe głośniki z tyłu, jak również subwoofer.

Modele Ibiza Beats i Arona Beats zostaną wprowadzone na rynek w ostatnim kwartale 2018 roku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News