Nowe Renault Zoe z pozytywnymi zmianami

Nowe Renault Zoe z pozytywnymi zmianami

2019 – Nouvelle Renault ZOE

Podaj dalej

Renault przedstawia nową odsłonę swojego samochodu elektrycznego. Nowy Renault Zoe może pochwalić się mocniejszym silnikiem i – co jeszcze ważniejsze – większym zasięgiem.

Wprowadzenie na rynek trzeciej generacji flagowego modelu Renault, uzupełniającego gamę marki z napędem w pełni elektrycznym, jest kamieniem milowym w strategii Grupy, która zakłada rozwój samochodów elektrycznych na szeroką skalę.

Siedem lat od debiutu tego świetnie sprzedającego się miejskiego samochodu elektrycznego na rynku europejskim Renault ZOE prezentuje się w nowej odsłonie. Zachwyca większą wszechstronnością, wyższą jakością i nowymi technologiami. Samochód już w wersji podstawowej oferuje najwyższej klasy wyposażenie, zachowując jednocześnie przystępną cenę.

Zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka. Z zewnątrz Nowe ZOE przyciąga silną osobowością, a swoją stylistyką wnosi powiew świeżości w segmencie samochodów miejskich. Wnętrze samochodu zostało zrewolucjonizowane, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższy komfort. Jest wzbogacone o nową deskę rozdzielczą.

Pod względem technicznym Nowe ZOE jest bardziej ekonomiczne dzięki akumulatorowi o pojemności 52 kWh, który zapewnia zasięg do 390 kilometrów zgodnie z procedurą WLTP. Oferuje również więcej opcji ładowania dzięki możliwości korzystania z szybkich terminali prądu stałego (DC). Mocniejsza jednostka napędowa rozwija moc 100 kW (odpowiednik 135 KM).

Nowe Renault ZOE w pełni wykorzystuje technologiczne innowacje i zapewnia dostęp online do usług Renault EASY CONNECT. Systemy wspomagania prowadzenia, 10-calowy wyświetlacz wskaźników i zegarów, system multimedialny Renault EASY LINK oraz nowy tryb do jazdy po mieście zostały zaprojektowane w taki sposób, aby codzienna jazda była bardziej przyjemna i dostarczała więcej radości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News